Stars: 1 Stars: 2 Stars: 3 Stars: 4 Stars: 5 (1011 оценки, просек: 4.9)
пакет BigLover

Побрзај! Ограничена понуда!

Само денес! 50% попуст

4798 ден 2399 ден

Не е достапно

BigLover е супергел за зголемување на пенисот. Купувајте во Македонија со попуст!

преглед BigLover

Незадоволството од природната големина се јавува кај многу мажи. Што да се прави? Или прифатете го она што го дала природата или земете ги работите во свои раце. Гел за зголемување на пенисот BigLover ќе ја подобри циркулацијата на крвта во ткивата на органот, ќе го зголеми протокот на крв и ќе создаде чувство на исполнетост, цврстина. Должината и дијаметарот се зголемуваат со 100% гаранција! Примената на алатката е едноставна и удобна. Составот е природен, така што нема здравствени ризици.

За производот

BigLover е гел богат со активни супстанции кои влијаат на васкуларниот систем на пенисот, ги активираат клетките и помагаат пополнете ги кавернозните тела. Поради ова, со редовна употреба, пенисот се зголемува во големина за околу 5 см месечно. Гелот е неутрален, високо ефикасен, не предизвикува несакани реакции, несакани ефекти. И што е најважно, резултатот постигнат по курсот ќе биде со вас засекогаш.

Зголемувањето на пенисот ќе ви даде доверба во сопствената неодоливост и позитивно ќе влијае на квалитетот на вашиот интимен живот. Мажот разбира дека е подготвен за нови достигнувања, му дава максимално задоволство на партнерот за време на интимноста. Доколку порано имало проблеми со потенцијата поради стрес или од физиолошки причини, овој гел ќе ви помогне да заборавите на нив. BigLover е при рака - и вие сте секогаш во рангот!

Афродизијаците и ензимите, кои се дел од производот, позитивно влијаат на ткивата на органите. Вторите стануваат еластични, еластични, протокот на крв дополнително се подобрува. Резултатот - пенисот се зголемува во големина во ширина и должина. За да постигнете трајни резултати, доволно е гелот секојдневно да го нанесувате на пенисот со нежни движења на масажа. Добро е ако органот е во ерекција, но состојбата не е неопходна.

За еден месец може да сметате на зголемување од 5 см во должина и ширина. Доколку сакате да ја зајакнете ерекцијата, користете го производот непосредно пред сексуалниот однос, идеално половина час пред тоа. Ќе видите - сè е едноставно и навистина функционира!

Состав на BigLover

Гел формулата содржи уникатни активни состојки за максимално задоволство за двајцата партнери за време на сексот. Тоа се:

  • Rhodiola rosea;
  • Guarana.

Ако сакате, можете да организирате маратони цела ноќ. За ова ви треба челична ерекција, самодоверба и дополнителни сантиметри. Загарантиран е моќен сексуален нагон со постојана употреба.

Гелот има комплексен ефект врз машкото тело. Прво добивате локален ефект како резултат на апликацијата. Постепено, активните супстанции се акумулираат во телото преку крвотокот, зголемувајќи го производството на тестостерон. Добивате брзи резултати без несакани ефекти. По неколку дена активна употреба, ќе има забележително зголемување на големината на пенисот и вртоглави оргазми.

Карактеристики на примена

Нема потешкотии при користење на гелот. - нанесете го на пенисот и почекајте ги резултатите. По неколку недели, ерекцијата ќе стане силна, долготрајна, а чувствителноста на органот ќе се зголеми. Плус, можете да очекувате зголемување на дијаметарот и должината до еден и пол сантиметар.

За уште една недела, пенисот значително ќе се зголеми во големина, неговата форма ќе се подобри (ако тоа ви е важно ). Според истражувањата, времетраењето на сексуалниот однос се зголемува за 70%. Еден месец секојдневна употреба ќе ви даде зголемување на телото за 4-5 см и значително зголемување на квалитетот на интимноста. Оргазмите ќе станат долги, светли.

Каде да се купи стока во Македонија

Во синџирите на аптеки нема гел за пенис, бидејќи едноставно не е исплатливо за аптеките да продаваат таков кул и ефективен лек. На крајот на краиштата, ако постои алатка која гарантирано ќе ги реши проблемите на клиентот, продажбата на други комплекси нагло ќе се намали. Сакате да пробате? Направете нарачка преку нашата веб-страница. Ја гарантираме оригиналноста на стоката и достапноста на сертификатите за сообразност.

Експертско мислење

Лудвиг Дигер, сексолог:

Често ми се обраќаат од пациенти со проблеми со ерекцијата, незадоволни од големината на пенисот. Патем, само последниот фактор е доволен за да се намали квалитетот на интимноста - мажот е загрижен дека не е доволно добар во кревет, како резултат на тоа, неизбежно се јавуваат проблеми со ерекцијата. Овој гел е уникатен, природен, високо ефикасен лек за главоболка кај мажите. Месечен курс е доволен за да се постигнат трајни, изразени резултати.

Купителни прегледи на BigLover

Луиз, 45 години, Италија:

Гелот го нарачав за сопружник, тој долго време е загрижен за неговите машки проблеми (како и за мене, често пресилен). Ова е wow ефект, не ни очекував! Но, не очекувајте резултати веднаш, бидете трпеливи.

Мишел, 36, Полска:

Отсекогаш сум сакал некако да го усовршам она што го има природата дадено, но без драстични мерки. Барав начини и најдов - овој гел за 2 месеци употреба ме претвори во вистински сексуален џин. Цената е едноставно смешна.

Лукас, 41 година, Литванија:

Гелот помогна при нанесувањето - да, брзо, ефикасно. Но, кога ќе престанете да го користите, сè се враќа во нормала. Некако нема смисла постојано да се мачкате и дали е безбедно?

Остави коментар