Stars: 1 Stars: 2 Stars: 3 Stars: 4 Stars: 5 (735 оценки, просек: 4.5)
пакет AMAROK

Побрзај! Ограничена понуда!

Само денес! 50% попуст

3980 ден 1990 ден

Не е достапно

AMAROK - капсули за брзо закрепнување на еректилната дисфункција. Купувајте во Македонија со попуст!

преглед AMAROK

Сексот игра многу важна улога во животот на секој маж. Но, што ако потенцијата не успее, а интимноста не го носи истото задоволство? Пробајте го AMAROK и засекогаш заборавете на проблемите со ерекцијата и недостатокот на сексуална желба.

За производот

AMAROK е ефикасен лек дизајниран да ја зголеми моќта, да ја елиминира еректилната дисфункција, да го зголеми либидото и да го подобри сексуален живот. Алатката има моќна терапевтска моќ. Тоа:

 • го стимулира протокот на крв во карличните органи;
 • Ја зголемува чувствителноста на ерогените зони;
 • Промовира поголемо полнење на пенисот со крв;
 • Го зголемува пенисот до 35%;
 • Го продолжува и засилува оргазмот;
 • Влијае на нервните завршетоци, па ќе почнете да добивате големо задоволство од галење и допири;
 • Ја зголемува сексуалната издржливост;
 • Го продолжува сексуалниот однос;
 • Обезбедува цврста ерекција;
 • Го стимулира производството на тестостерон;
 • Го намалува воспалението во жлездата на простатата;
 • Ја зголемува количината на семената течност;
 • Ја зголемува активноста на сперматозоидите;
 • Позитивен ефект врз репродуктивниот систем.

Како функционира AMAROK?

Моќниот ефект на капсулите AMAROK врз машката потенција се објаснува со неговиот уникатен состав, кој содржи само природни состојки:

 • Tribulus terreris - ја зголемува издржливоста, спречува навремена ејакулација, ја елиминира сексуалната дисфункција, ја зголемува циркулацијата на крвта во пределот на препоните;
 • Катуаба е бразилски афродизијак, ја зголемува сексуалната активност, помага да се отстранат токсините и солите на тешки метали од крвта, ја влошува чувствителноста на ерогените зони, го зголемува времетраењето на сексуалниот однос, содржи витамини А, Б, Ц, Е, како и јод, фосфор, магнезиум и железо;
 • Дамиана - ја зголемува должината и волуменот на пенисот, ја елиминира стазата на крвта во простатата, го зајакнува имунолошкиот систем, спречува предвремена ејакулација, го подобрува производството на полови хормони;
 • Ашваганда - ја подобрува сексуалната возбуда, го регулира метаболизмот, гарантира добра ерекција, го заситува телото со корисни елементи во трагови, ја подобрува спермата квалитет, го зајакнува нервниот систем;
 • Перуанската мака е природен афродизијак, помага во борбата против импотенција, буди интерес за секс, ја ублажува напнатоста, го ублажува хроничниот замор, ја подобрува чувствителноста на ерогените зони, придонесува за зголемување на големината на пенисот поради брзање кон меките ткива на големо количество крв.

Благодарение на правилно избраниот состав, AMAROK целосно го обновува функционирањето на генитоуринарниот систем. Капсулите не создаваат зависност, немаат несакани ефекти и имаат кумулативен ефект. Ова значи дека ефектот на лекот врз машкото тело ќе се манифестира дури 2-3 месеци по завршувањето на текот на лекувањето.

Како правилно да го земате?

На лекот AMAROK се зема 1 капсула 2-3 пати на ден со многу чиста вода. Исто така, лекот може да се пие еднаш околу четвртина час пред очекуваната близина. Времетраењето на третманот се пресметува индивидуално и зависи од степенот на занемарување на болеста. Во повеќето случаи, времетраењето на курсот е 1 месец. Доколку е потребно, се повторува по кратка пауза.

Лекот е индициран за мажи на возраст над 18 години. Главните причини за земање се слаба ерекција, намалена синтеза на машки полови хормони, предвремена ејакулација, неможност да се постигне оргазам. AMAROK совршено се справува со сексуалната дисфункција предизвикана од физички и психолошки фактори.

Каде да се купи стока во Македонија - во аптека или на Интернет?

AMAROK не се продава во аптеки. Едноставно е непрофитабилно за фармацевтските синџири да им понудат на пациентите лек со толку висок степен на ефективност - ова веднаш ќе го намали нивото на продажба на други лекови за да ја зголеми моќта. Но, секогаш можете да ги купите овие капсули на официјалната веб-страница и да ги добиете со сите потребни сертификати за квалитет.

Експертско мислење

Мајкл Прајс, уролог-андролог:

Ефектот на капсулите AMAROK врз потенцијата и либидото може да се спореди со ефектот на Виагра. Но, за разлика од неа, овој лек нема несакани ефекти - не ги оштетува крвните садови, не предизвикува проблеми со бубрезите, не го зголемува ризикот од срцев или мозочен удар, не предизвикува главоболки. Овие капсули се апсолутно безбедни и имаат корисен ефект не само на пределот на гениталиите, туку и на целото тело. Колку подолго мажот зема АМАРОК, толку неговите крвни садови и гениталии стануваат поздрави, а потенцијата природно се подобрува. Честопати им го препорачувам овој лек на пациентите. Денес тоа е најдобриот лек за возбуда, зголемено сексуално задоволство и подобрена ерекција.

Осврти на клиенти за капсулите AMAROK

Фреди, 55:

Моите први проблеми со ерекцијата почнаа по 40. Оттогаш редовно земам АМАРОК, кој ми беше препорачан од лекар. Сè работи совршено! Капсулите почнуваат да делуваат по 10 минути, сексот после нив е уште подобар отколку во младоста, сензациите се едноставно неописливи! Плус, се чувствувам поздраво и посилно, а некои од моите машки здравствени проблеми исчезнаа целосно.

Алекс, 36:

Постојан стрес на работа предизвика големи проблеми со ерекцијата. Беше тешко да се возбудувам, речиси и да не сакав секс, а ако сакаше, сè завршуваше пред време. Отидов кај различни лекари, пробав скапи лекови, но ништо не се смени. Случајно наидов на преглед за лекот AMAROK на форумот и го нарачав на официјалната веб-страница. Го земам веќе 2 недели и животот се подобрува! Отпрвин, ерекцијата беше само наутро, а потоа сè беше вратено. Ги советувам сите.

Остави коментар