Stars: 1 Stars: 2 Stars: 3 Stars: 4 Stars: 5 (645 vlerësime, mesatarja: 3.9)
paketa Varyforte

Nxito! Ofertë e kufizuar!

Vetëm sot! 50% zbritje

78 € 39 €

i padisponueshem

Varyforte - krem ​​për venat me variçe! Blini në Kosovë me zbritje!

vrojtimi Varyforte

Varyforte është një krem ​​që ju lejon të përballoni problemin e venave me variçe në shtëpi pa operacion. Pas përdorimit të vazhdueshëm të ilaçit, skuqja në këmbë nga plasja e kapilarëve zhduket, problemi me venat e fryra zhduket, ënjtja ulet, këmbët ndalojnë së lodhur shumë shpejt.

Ilaçi mund të përdoret jo vetëm për trajtim, por edhe për parandalimin e variçeve, sidomos në rastet kur ecni me këpucë me taka të larta për një kohë të gjatë. Substancat e përfshira në përbërje lejojnë jo vetëm heqjen e simptomave të pakëndshme, por edhe parandalimin e përsëritjes së tyre.

Si vepron Varyforte në trup

Përdorimi i vazhdueshëm i Varyforte ka një efekt pozitiv në zonat problematike:

 • Normalizon qarkullimin e gjakut;
 • Redukton ndjeshëm dhimbjen;
 • Relakson muskujt e tensionuar dhe të lodhur;
 • Ushqen dhe hidraton lëkurën;
 • Jep një ndjenjë freskie;
 • Largon të gjitha substancat e dëmshme përmes mureve të enëve të gjakut, pastron rrjedhën e gjakut.

Venat varikoze janë një sëmundje e karakterizuar nga një ngadalësim i rrjedhjes së gjakut nëpër enët e gjakut. Si rezultat, enët fryhen, gjaku ngec dhe funksionimi normal i valvulave venoze prishet. Nëse problemi nuk është zbuluar në fazat e hershme, mund të jetë problematike eliminimi i tij.

Varyforte rikthen qarkullimin normal të gjakut, lufton në mënyrë efektive lodhjen dhe rëndimin në këmbë. Komponentët aktivë të produktit janë në gjendje të depërtojnë thellë në lëkurë dhe të rivendosin elasticitetin e humbur të enëve të gjakut. Mjeti ka një efekt kompleks në trup, ju lejon të zvogëloni modelin venoz, të normalizoni proceset metabolike në trup, të zvogëloni ënjtjen dhe të përmirësoni tonin e përgjithshëm.

Varyforte përmban përbërës shtesë që kujdesen në mënyrë aktive për lëkurën, ndihmon në luftimin e thatësisë dhe të tjera. disavantazhet

Përbërja e Varyforte

Varyforte përbëhet ekskluzivisht nga përbërës natyralë me origjinë bimore. Të gjitha substancat në përqendrimin e duhur ju lejojnë të luftoni venat me variçe, ndërsa ato nuk kanë absolutisht asnjë efekt negativ në sistemin imunitar dhe trupin në tërësi. Produkti nuk përmban OMGJ, kimikate, ngjyra dhe konservues.

Ndër substancat aktive janë:

 • Kafeina. Normalizon qarkullimin e gjakut në zonat problematike, përshpejton proceset metabolike dhe metabolike;
 • Mjaltë. Forcon rrjedhjen e lëkurës, pastron butësisht lëkurën;
 • Vaj mentoli. Promovon shërimin aktiv të plagëve, dezinfekton dhe freskon lëkurën. Përdorimi i vazhdueshëm ju lejon të harroni ndjenjën e lodhjes;
 • Ginkgo biloba. Ka një efekt të dobishëm në sistemin vaskular, përmirëson rrjedhjen e gjakut, ndihmon në rritjen e elasticitetit të enëve të gjakut, lufton në mënyrë efektive proceset inflamatore në trup;
 • Hithra. Ka një efekt anti-inflamator, largon në mënyrë aktive toksinat dhe toksinat nga trupi;
 • Gështenja e kalit. I bën enët e gjakut më elastike, rikthen strukturën e lëkurës në zonat e dëmtuara, zvogëlon dhimbjen.

Mënyra e aplikimit

Kremi Varyfortе aplikohet nga jashtë, për shkak të aktivit përbërësit nuk kërkon përdorimin e elementeve ndihmëse (çorape kompresioni, pilula kundër venave me variçe, etj.). Efektiviteti i produktit varet nga shpeshtësia e përdorimit. Bëjeni zakon të aplikoni Varyfort çdo ditë, atëherë do të harroni problemin e venave me variçe në kohën më të shkurtër të mundshme.

Kohëzgjatja e trajtimit varet nga karakteristikat individuale të organizmit dhe nga faza e semundja. Kremi aplikohet me lëvizje të lëmuara, të shpërndara në mënyrë të barabartë në të gjithë zonën e problemit. Mund të përdoret 1 deri në 3 herë në ditë

Mendimi i mjekut për Varyfort

Unë e këshilloj Varyfort për të gjithë pacientët e mi që kanë të bëjnë me problemin e variçeve. Mjeti ka një përbërje natyrale, ndërsa ka një efekt kompleks në zonat problematike. Përdorimi i vazhdueshëm i produktit i lejon pacientët të harrojnë problemin. Unë rekomandoj ilaçin si një alternativë ndaj operacionit.

Daniel, flebolog (Rumani)

Vlerësimet dhe rezultatet e klientëve

Problemi i variçeve më erdhi për shkak të punës sime si roje sigurie në një supermarket. Unë jam vazhdimisht në këmbë, venat e dala dhe ndjesitë e dhimbshme janë bërë diçka e zakonshme. Kam provuar shumë gjëra: pilula, pomada dhe pikatore. Tashmë po mendoja të shkoja nën thikën e kirurgut, por mjeku e këshilloi Varyfort. E aplikova qartë sipas udhëzimeve, pas një jave problemi ishte zvogëluar. Unë rekomandoj.

Axel (Suedi)

Unë kam qenë duke luftuar me rrjetat në lëkurë për një kohë të gjatë. Pasi lexova komente të shumta në rrjet, zgjodha Varyfort. Kremin e përdor vazhdimisht, rrjeta është ulur ndjeshëm, megjithëse ka ende zona të dukshme në lëkurë, shpresoj se aplikimi i mëtejshëm do të ndihmojë për të harruar problemin.

Paula ( Letoni)

Kur fillova të përdor Varyfortе, vura re se këmbët e mia filluan të lodheshin më pak. Kremi ftoh këmbët dhe lehtëson dhimbjet. Menjëherë pas aplikimit, vihet re se si rrjeta e kockës së enëve të gjakut fillon të shpërndahet ngadalë. Kremi përmbush plotësisht të gjitha funksionet e deklaruara. Tani ua rekomandoj të gjithë miqve dhe të afërmve.

Irene (Spanjë)

Lini një koment