Stars: 1 Stars: 2 Stars: 3 Stars: 4 Stars: 5 (344 vlerësime, mesatarja: 4.5)
paketa EffectEro

Nxito! Ofertë e kufizuar!

Vetëm sot! 50% zbritje

9000 L 4500 L

i padisponueshem

EffectEro: një ilaç efektiv për të rivendosur fuqinë. Blini në Shqipëri me 50% zbritje!

vrojtimi EffectEro

Shkelja e fuqisë mund të ndodhë në çdo moshë nën ndikimin e stresit, sëmundjes, shkaqeve të jashtme. Bëhet pasojë e çrregullimeve të qarkullimit të gjakut në legenin e vogël, infeksioneve të sistemit gjenitourinar. Gjithashtu ndodh me ndryshime të shpeshta te partnerët seksualë. Kur shfaqen probleme, mashkulli nuk ka një ereksion të qëndrueshëm, nuk mund ta mbajë atë gjatë gjithë marrëdhënies seksuale ose të plotësohet me ejakulim. Kjo çon në probleme në marrëdhënie, mund të shkaktojë prishje të martesës dhe shfaqjen e komplekseve.

Rreth produktit

EffectEro është një ilaç i paraqitur në kapsula me bazë afrodiziakësh. Veprimi i tyre përmirëson cilësinë e jetës intime. Përbërësit natyralë:

 • eliminojnë inflamacionin;
 • normalizojnë nivelet hormonale;
 • rrisin aktivitetin dhe vitalitetin e qelizave të spermës;
 • eliminon mungesën e mikroelementeve të dobishme në trup;
 • rrit imunitetin dhe stimulon proceset metabolike;
 • mbron nga shfaqja e sëmundjeve urologjike.

Për shkak të në mungesë të elementeve kimike, i përket hipoallergjik dhe të sigurt. Ndryshe nga shumë barna të tjera, EffectEro është testuar klinikisht dhe është provuar të jetë efektiv. Përdoret për të përmirësuar jetën seksuale.

Ilaçi nuk ka efekte anësore. Pas një kursi të plotë trajtimi, do të harroni lehtësisht problemet që keni pasur më parë. Ilaçi ka formën e ëmbëlsirave, prandaj, kur merret, të tjerët nuk do të kenë asnjë pyetje.

Përbërja EffectEro

Përbërja e preparatit përfshin:

 • Tribulus terrestris. I pasur me përbërës aktivë. Përdoret nga atletët në përgatitje për konkurrencë serioze. Rrit prodhimin e testosteronit, veprimi i ngjan punës së dehidroepiandrosteronit dhe androstenedionit. Rrit sasinë e hormoneve luteinizuese në trup.
 • Damiana. Për shekuj me radhë, njerëzit indigjenë të Meksikës kanë përdorur bimë për të rritur energjinë, për të eliminuar depresionin dhe për të trajtuar impotencën. Bima ka një përbërje kimike komplekse që ka një efekt pozitiv në sistemin endokrin dhe nervor. Ndihmon në reduktimin e ankthit, derdhjen e parakohshme.
 • Maca peruane. Rrënja e bimës njihet si një adaptogen natyral. Çon në rritjen e energjisë, stimulon proceset metabolike, përmirëson mirëqenien. Përdoret për çrregullime hormonale. Rregullon sistemin endokrin, prek hipotalamusin dhe gjëndrën e hipofizës.
 • Radiola rozë. Antioksidant dhe adaptogen i fuqishëm. Mbron trupin nga kanceri, përmirëson funksionin e zemrës dhe lehtëson inflamacionin. Ka një efekt neuroprotektiv, përmirëson funksionin njohës. Ndihmon me impotencën. Bima është e indikuar për shumë patologji të sistemit riprodhues.
 • Farat e Guarana. Një afrodiziak me një efekt vazodilues. Përgatitjet e bazuara në këtë komponent janë të përshkruara për përshtatjen e suksesshme të trupit ndaj stresit serioz. Substancat përshpejtojnë metabolizmin, kanë një efekt tonik pa efekte anësore të tilla si mbingacmimi i sistemit nervor qendror ose takikardia.

Si të përdorni ilaçin?

Për të marrë atë të dëshiruar efekt, ju duhet të pini një tabletë për 30 minuta para ngrënies. Kursi është 21 ditë. Për të konsoliduar rezultatin, bëni një pushim, përsërisni trajtimin. Mund të merret përpara intimitetit

Ku të blini në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni?

Rrallëherë zinxhirët e farmacive pranojnë të shesin EffectEro, pasi ndreqja e problemit me të ka një efekt afatgjatë. Për shkak të kësaj, shitjet e barnave për impotencë janë në rënie. Mundësia më e mirë është të bëni një blerje në internet. Përdorni shërbimet e një kompanie zyrtare. Vetëm ajo ofron një ilaç të certifikuar me një kosto optimale.

Një mendim eksperti

Andrologu Matthew Wisch:

Më shumë se gjysma e meshkujve kanë përjetuar probleme në jetën e tyre seksuale... Duhet të filloni të veproni kur shfaqen simptomat e para. Unë rekomandoj të gjithë pacientët e mi të marrin EffectEro. Është një ilaç natyral që nuk çon në reagime negative. Kur merret rregullisht, përmirëson funksionin e enëve të gjakut, gjendjen psiko-emocionale dhe cilësinë e jetës seksuale. Një nga efektet është ruajtja e ereksionit gjatë gjithë marrëdhënies.

Vlerësimet e klientëve të EffectEro

Thomas, 35:

Duke punuar në kompania e ndërtimit. Stresi i vazhdueshëm ka sjellë probleme në shtrat. Mjeku i familjes i ka përshkruar EffectEro. Disa ditë pasi e mora, pashë rezultatin. Unë isha plotësisht i kënaqur me të, si e fejuara ime. Kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale është rritur, unë pushova së ndjeri stresin kaq qartë.

Daniel, 23:

Jeta intime në familjen tonë filloi të shuhej kur ime burri kishte probleme me ereksionin. Kam shkruar EffectEro përmes Internetit. Droga erdhi shpejt. Efekti nuk u shfaq menjëherë, pas rreth një jave. Për të konsoliduar rezultatin pas disa muajsh, burri do t'i nënshtrohet një kursi të dytë.

Patrick, 43 vjeç:

U përpoqa të rivendosja fuqinë për mbi një vit, por asnjë ilaç nuk ndihmoi. Vendosa të provoj EffectEro. Nuk u gjet menjëherë në shitje. E mora çdo ditë, sipas udhëzimeve. Pas 5 muajsh pas kursit, mund të them me siguri se trajtimi ndihmoi.

Lini një koment