Stars: 1 Stars: 2 Stars: 3 Stars: 4 Stars: 5 (480 vlerësime, mesatarja: 4.8)
paketa Cistat

Nxito! Ofertë e kufizuar!

Vetëm sot! 50% zbritje

9500 L 4750 L

i padisponueshem

Pse është më mirë të blini Cistat për cistitin? Blini në Shqipëri me 50% zbritje!

vrojtimi Cistat

Cistiti është një inflamacion i fshikëzës. Kjo sëmundje mund të ndodhë si femrat ashtu edhe meshkujt. Sipas statistikave, pothuajse çdo grua nga gjashtëmbëdhjetë deri në gjashtëdhjetë vjeç të paktën një herë në jetën e saj ka vuajtur nga cistiti. Në seksin më të fortë, kjo sëmundje e pakëndshme shfaqet pas dyzet vjetësh. Për të kapërcyer këtë sëmundje të pakëndshme, sot mjafton të filloni të merrni një ilaç të quajtur Cistat.

Rreth produktit

Cistat është krijuar për të rikthyer plotësisht shëndetin e fshikëzës dhe të gjithë sistemit urinar. sistemi. Vepron në mënyrë efektive në cystitis akut, pielonefrit (inflamacion infektiv i veshkave), cystitis kronik, mosmbajtjeje urinare, urolithiasis. Një tipar i këtij produkti është aftësia për ta përdorur atë në çdo moshë. Efikasiteti kombinohet me sigurinë dhe mungesën e efekteve anësore.

Përbërja e cistatit

Ky preparat përmban përbërësit e mëposhtëm efektivë:

  • Ekstrakti i kokrra të kuqe të boronicës - Substancat kryesore aktive janë proantocianidina, të cilat, pa aktivitetin e tyre antimikrobik, pengojnë ngjitjen e shtameve uropatogjene për shkak të bllokimit të P-fimbriae, e cila gjithashtu parandalon formimin e biofilmave.
  • Ekstrakti i frutave të trëndafilit është një kompleks i mikroelementëve, me cistitin, mosmbajtjen e urinës dhe sëmundjen e urolithiazës, nxit aktivizimin e sekretimit të urinës, i cili është i rëndësishëm në trajtimin e sëmundjeve. Dhe përmbajtja e lartë e vitaminave, veçanërisht vitaminës C dhe taninave, ndihmon në forcimin e funksioneve mbrojtëse të trupit.
  • Ekstrakti i farës së rrushit të kuq - për shkak të sasisë së madhe të vitaminave B, E, C, PP dhe antioksidantë, një restaurim shtesë i sistemit imunitar ndodh për shkak të stimulimit të prodhimit të interferoneve.

Si të përdorni Cistat

Merret nga goja tri herë në ditë, 1 copë, pavarësisht nga vakti, pini shumë ujë. Para përdorimit, këshillohet të pini një gotë ujë të pastër.

Kohëzgjatja e kursit të pranimit:

  • Kursi minimal për pranim profilaktik është nga 40 ditë.
  • Një kurs efektiv është nga 2 muaj.
  • Kursi maksimal është 2,5 muaj.

Për të konsoliduar rezultatin, këshillohet të merrni një kursi i dytë - jo më herët se tre muaj pas përfundimit të kursit kryesor, por jo më vonë se gjashtë muaj pushim.

Çfarë rezultatesh mund të arrihen me Cistat

Kur shfaqen simptomat e para të Sëmundja shfaqet, është e domosdoshme të fillohet trajtimi. Kjo do të ndihmojë në reduktimin e shpejtë të inflamacionit, parandalimin e përparimit të sëmundjes dhe në këtë mënyrë parandalimin e dhimbjes. Cistati në kapsula normalizon ekskretimin e uresë.

Ilaçi mund të përdoret edhe pas përfundimit të sëmundjes. Ndihmon në shkatërrimin e florës patogjene, eliminimin e inflamacionit, stimulimin e sekretimit të uresë dhe forcimin e muskujve të uretrës. Përveç kësaj, kapsulat do të ndihmojnë në forcimin e imunitetit të përgjithshëm dhe dobësimin e zhvillimit të sëmundjeve infektive.

Ku të blini në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni - në një farmaci apo në internet?

Për të blerë këtë ilaç, do t'ju duhet të shkoni në faqen zyrtare të internetit ku shitet produkti i certifikuar. Kjo për faktin se shumica e farmacive ruse nuk e kanë këtë ilaç. Nuk është fitimprurëse për zinxhirët e mëdhenj të shesin një ilaç kaq efektiv, pasi shitjet e barnave të tjera të këtij lloji do të bien menjëherë.

Mendimi i një eksperti

Unë kam parë dokumente duke konfirmuar se Cistat është një ilaç që funksionon. Unë u ofrova pacientëve të mi një zgjedhje të disa ilaçeve për cistitin. Ata u vendosën vetë në Cistat kur unë tregova rezultatet e studimit. Si rezultat, ata e rifituan shpejt shëndetin e sistemit të tyre gjenitourinar. Dhimbjet, ngërçet dhe ndjesitë e djegies janë zhdukur. Pacientët filluan të shkonin në tualet shumë më rrallë, seksi filloi të sillte kënaqësi, shqetësimi u zhduk, pacientët filluan të përqendroheshin më mirë në punë dhe aktivitete të tjera.Njerëzit pushuan së torturuari komplekset. Unë e konsideroj Cistatin një përparim në shkencë, detyra ime si mjek është të kuroj pacientin dhe sa më pak efekte anësore të ketë ilaçi, aq më mirë. Kjo është arsyeja pse unë rekomandoj Cistat!

Albert Shor, MD

Vlerësimet e klientëve të Cistat

Pas lindjes, gruaja ime shpesh vraponte te banjo, dhe nganjëherë as nuk kandidojë. Fshikëza nuk i dha jetë, ditë e natë. Një mundim i tillë i ndoqi për 3 muaj derisa i bleva kapsulat Cistat. Rezultati u shfaq pas 3 javësh. Tani ajo jeton një jetë të plotë.

Georges, 35 vjeç (Francë)

Jam torturuar nga cistiti, nuk mund të jetoj normalisht. Tashmë kam harruar se si është të jesh i lumtur. Kam pirë shumë drogë, por të gjitha pa dobi. Vendosa të blej Cistat siç e rekomandojnë shumë mjekë. Kursi im sapo ka filluar, me të vërtetë shpresoj për përparim dhe shërim.

Michael, 39 vjeç (Irlandë)

Të gjithë mjekët për cystitis këshillojnë vetëm antibiotikë, më shumë nuk kanë asgjë në arsenalin e tyre. Unë kam jetuar fjalë për fjalë në to! Në momentin që i mbarova, një javë më vonë pata një tjetër atak cistiti. Si rezultat, bleva një Cistat. Pas 3 ditësh, dhimbjet djallëzore në pjesën e poshtme të barkut kaluan, pothuajse menjëherë u bë më e lehtë. Dhe më e rëndësishmja, një trajtim i tillë është plotësisht i sigurt për trupin.

Inga, 29 vjeç (Poloni)

Lini një koment