Stars: 1 Stars: 2 Stars: 3 Stars: 4 Stars: 5 (804 vlerësime, mesatarja: 4.4)
paketa Choco Lite

Nxito! Ofertë e kufizuar!

Vetëm sot! 50% zbritje

8980 L 4490 L

i padisponueshem

Choco Lite është një mjet efektiv për të humbur peshë! Blini në Shqipëri me 50% zbritje!

vrojtimi Choco Lite

Choco Lite është një pije dobësuese efektive që ju lejon të hiqni shpejt kilogramët e tepërt, pavarësisht nga arsyeja e paraqitjes së tyre. Më shpesh, problemet me mbipeshën shkaktohen nga çrregullime metabolike, probleme hormonale, shqetësime në gjendjen psiko-emocionale, situata stresuese private.

Përdorimi i Choco Lite ndihmon për të hequr qafe shpejt depozitat e yndyrës në zonat problematike: në vithe., në bark, në kofshë. Nuk duhet të uleni më në dieta rraskapitëse, të refuzoni ushqimet tuaja të preferuara dhe të ndiheni të uritur. Vetëm një filxhan i produktit është në gjendje të ngopë trupin me substanca të dobishme, të lehtësojë etjen dhe urinë. Përdorimi i suplementit ju lejon të humbni peshë pa palosje të shëmtuara të lëkurës dhe celulit.

Përfitimet e ilaçit

Përdorimi i Choco Lite është një mundësi për të ulur peshën pa dëmtuar shëndetin. Ndryshe nga metodat e tjera, ajo ka këto përparësi:

 • Heq yndyrën nga trupi në mënyrë të barabartë dhe gradualisht;
 • Substancat aktive që përmbahen në përbërje kanë një efekt pozitiv në gjendjen e lëkurës. Në procesin e humbjes së peshës, lëkura nuk ulet, krijohet një kontur i qartë, i shtrënguar pa celulit;
 • Stimulon proceset metabolike në trup, të cilat janë jashtëzakonisht të rëndësishme gjatë luftës kundër peshës së tepërt.

Parimi i veprimit

Choco Lite është një mjet i shkëlqyer për humbje të shpejtë në peshë. Rezultatet e para, që i nënshtrohen përdorimit të vazhdueshëm, do të jenë të dukshme tashmë në ditën e tretë.

Ilaçi vepron në trup në faza:

 1. Javën e parë teprica largohet nga trupi.lëng. Si rezultat, tiparet e fytyrës fitojnë konturet më të qarta, ngjyra e lëkurës përmirësohet dhe barazohet, fillojnë proceset metabolike aktive;
 2. Nga java e dytë në të tretën, yndyra fillon të zhduket, depozitat e celulitit në zonat problematike bëhen më pak të dukshme.. Fillon të formohet një siluetë e rregullt dhe e bukur;
 3. Nga java e tretë deri në të gjashtën, aktiviteti i heqjes së peshës së tepërt arrin kulmin. Nuk ka shenja të lëvozhgës së portokallit në lëkurë, nuk ka zona të varura dhe të lëmuara.

Përbërja Choco Lite

Efekti pozitiv i Choco Lite në trup është për shkak të Shtimi i përbërësve ekskluzivisht natyralë dhe të dobishëm në përbërje.Ndër substancat kryesore aktive janë:

 • KakaoMarrja e vazhdueshme e kakaos në trup garanton një ngadalësim të procesi i plakjes së lëkurës, proceset metabolike përshpejtohen ndjeshëm.
 • krundet. Jep një ndjenjë ngopjeje, ju lejon të mos ndjeni uri edhe me një konsum minimal të kalorive në Trupi.
 • Hikërror. Largon lëngun e tepërt nga trupi, lehtëson fryrjen.
 • Algat. Ato janë të përfshira drejtpërdrejt në djegia e depozitave yndyrore, zvogëlon peshën trupore.
 • Bizelet. Stabilizon proceset metabolike në trup, përshpejton metabolizmin.
 • Oriz kaf. Redukton oreksin, ju lejon të reduktoni porcionet.

Si të përdorni

Përgatitni përgatitjen bazohen në qumësht. Shtoni 1-2 lugë gjelle nga përzierja në 200 ml. Për meshkujt si dhe për atletët profesionistë, doza mund të rritet me një lugë. Llokoçiseni plotësisht pijen derisa të formohet një masë homogjene, mund të përdorni një shaker të veçantë. Choco Lite pihet në vend të mëngjesit, të bën të ndihesh i ngopur.

Gjatë ditës, mund të zëvendësosh një vakt tjetër me Choco Lite për të shpejtuar arritjen e qëllimit të dëshiruar.

Një filxhan i produktit permban 217 kcal 10 gram karbohidrate, 17 gram proteina, vitamina dhe fibra te nevojshme per organizmin

Mendimi i specialistit per Choco Lite

Choco Lite eshte nje unik produkt në tregun rus që ndihmon pacientët të heqin qafe peshën e tepërt me një dietë normale dhe pa ushtrime. Në thelb, ilaçin ua rekomandoj pacientëve që duan të heqin qafe shpejt kilogramët e bezdisshëm, por nuk mund të ndjekin dieta strikte për shkak të problemeve shëndetësore. I këshilloj ilaçin pacientëve të mi për shkak të mungesës së kundërindikacioneve, si dhe efektit të qëndrueshëm dhe të dukshëm.

Nutricionistja Daniela (Zvicër)

Vlerësimet e klientëve rreth Choco Lite

Problemet e mia me mbipeshën filluan në shkollë. Për shkak të stresit të fortë emocional, ajo fitoi shpejt peshë të tepërt, por nuk mundi ta shpëtonte për një kohë të gjatë. Kam provuar kaq shumë gjëra - dieta rraskapitëse dhe refuzim të plotë të ushqimit. Nëse kilogramët largoheshin, ata shpejt ktheheshin në vëllim të dyfishtë. Me Choco Lite, gjërat janë shumë të ndryshme. E mora zakonin që të pija ilaçin çdo mëngjes në vend të mëngjesit dhe në 4 javë të stilit tim të zakonshëm të jetesës hodha 10 kilogramë.

Charlotte (Francë)

Ilaçi i mrekullueshëm Choco Lite ndihmoi për të hequr qafe kilogramët e tepërt. Në total, ata arritën të hedhin rreth 15 kilogramë. Tani pi një koktej si ëmbëlsirë, shija më pëlqen shumë, ndërsa pesha ende nuk është kthyer. Nuk e prisja një efekt të tillë.

Eva (Slloveni)

Nuk e kisha menduar kurrë se do të besoja në reklamat në Interneti. Ajo që më tërhoqi tek Choco Lite ishte aroma e çokollatës. Nuk kam takuar kurrë një produkt dobësimi që ka shije të mrekullueshme. Çokolita mund të pihet në vend të milkshake. Unë me të vërtetë nuk dua të ha pas tij për një kohë të gjatë. Unë e pi produktin për rreth 2 javë, rezultati është i dukshëm me sy të lirë, veçanërisht në zonat problematike.

Rebeka (Hungari)

Lini një koment