Stars: 1 Stars: 2 Stars: 3 Stars: 4 Stars: 5 (464 vlerësime, mesatarja: 4.9)
paketa BigLover

Nxito! Ofertë e kufizuar!

Vetëm sot! 50% zbritje

9000 L 4500 L

i padisponueshem

BigLover është një superxhel për zgjerimin e penisit. Blini në Shqipëri me 50% zbritje!

vrojtimi BigLover

Pakënaqësia me përmasat natyrale ndodh te shumë meshkuj. Çfarë duhet bërë? Ose pranoni atë që natyra ju ka dhënë, ose merrni gjërat në duart tuaja. Xhel për zmadhimin e penisit BigLover do të përmirësojë qarkullimin e gjakut në indet e organit, do të rrisë rrjedhjen e gjakut dhe do të krijojë një ndjenjë ngopjeje, ngurtësie. Rritja e gjatësisë dhe diametrit me garanci 100%! Aplikimi i mjetit është i thjeshtë dhe i përshtatshëm. Përbërja është natyrale, kështu që nuk ka rreziqe për shëndetin.

Rreth produktit

BigLover është një xhel i pasur me substanca aktive që ndikojnë në sistemin vaskular të penisit, aktivizojnë qelizat dhe ndihmojnë mbushin trupat shpellorë. Për shkak të kësaj, me përdorim të rregullt, penisi rritet në madhësi me rreth 5 cm në muaj. Xheli është neutral, shumë efektiv, nuk shkakton reaksione të padëshiruara, efekte anësore. Dhe më e rëndësishmja, rezultati i arritur pas kursit do të jetë me ju përgjithmonë.

Zgjerimi i penisit do të japë besim në papërmbajtshmërinë tuaj dhe do të ndikojë pozitivisht në cilësinë e jetës suaj intime. Një burrë e kupton që është gati për arritje të reja, i jep partnerit kënaqësi maksimale gjatë intimitetit. Nëse më herët ka pasur probleme me potencën për shkak të stresit ose për arsye fiziologjike, ky xhel do t'ju ndihmojë t'i harroni ato. BigLover është afër - dhe ju jeni gjithmonë në radhët!

Afrodiziakët dhe enzimat, të cilat janë pjesë e produktit, kanë një efekt pozitiv në indet e organeve. Këto të fundit bëhen elastike, elastike, rrjedha e gjakut përmirësohet më tej. Rezultati - penisi rritet në madhësi në gjerësi dhe gjatësi. Për të arritur rezultate të qëndrueshme, mjafton të aplikoni xhelin në penis çdo ditë me lëvizje të buta masazhuese. Është mirë nëse organi është në ereksion, por gjendja nuk është e nevojshme.

Për një muaj, mund të mbështeteni në një rritje prej 5 cm në gjatësi dhe gjerësi. Nëse dëshironi të forconi ereksionin, përdorni produktin menjëherë para marrëdhënies seksuale, idealisht gjysmë ore përpara. Do ta shihni - gjithçka është e thjeshtë dhe me të vërtetë funksionon!

Përbërja BigLover

Formula e xhelit përmban përbërës aktivë unikë për kënaqësi maksimale për të dy partnerët gjatë seksit. Këto janë:

  • Rhodiola rosea;
  • Guarana.

Nëse dëshironi, mund të organizoni maratonë gjatë gjithë natës. Një ereksion çeliku, vetëbesim dhe centimetra shtesë janë ato që ju nevojiten për këtë. Një dëshirë e fuqishme seksuale me përdorim të vazhdueshëm është e garantuar.

Xheli ka një efekt kompleks në trupin e mashkullit. Së pari ju merrni një efekt lokal si rezultat i aplikimit. Gradualisht, substancat aktive grumbullohen në trup përmes qarkullimit të gjakut, duke rritur prodhimin e testosteronit. Ju merrni rezultate të shpejta pa efekte anësore. Pas disa ditësh përdorimi aktiv, do të ketë një rritje të dukshme të madhësisë së penisit dhe orgazma marramendëse.

Veçoritë e aplikimit

Nuk ka vështirësi në përdorimin e xhelit. - aplikojeni në penis dhe prisni rezultatet. Pas disa javësh, ereksioni do të bëhet i fortë, afatgjatë dhe ndjeshmëria e organit do të rritet. Plus, mund të prisni një rritje në diametër dhe gjatësi deri në një centimetër e gjysmë.

Në një javë tjetër, penisi do të rritet ndjeshëm në madhësi, forma e tij do të përmirësohet (nëse kjo është e rëndësishme për ju. ). Sipas hulumtimeve, kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale rritet me 70%. Një muaj përdorimi i përditshëm do t'ju japë një rritje të trupit me 4-5 cm dhe një rritje të ndjeshme të cilësisë së intimitetit. Orgazmat do të bëhen të gjata, të ndritshme.

Ku mund të blini mallra në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni

Nuk ka xhel për penisin në zinxhirët e farmacive, sepse thjesht nuk është fitimprurëse që farmacitë të shesin një pije të tillë të freskët dhe ilaç efektiv. Në fund të fundit, nëse ekziston një mjet që është i garantuar për të zgjidhur problemet e klientit, shitjet e komplekseve të tjera do të bien ndjeshëm. Dëshironi të provoni? Bëni një porosi përmes faqes sonë të internetit. Ne garantojmë origjinalitetin e mallrave dhe disponueshmërinë e certifikatave të konformitetit.

Mendimi i ekspertit

Ludwig Dieger, seksolog:

Më kontaktojnë shpeshherë. nga pacientët me probleme ereksioni, të pakënaqur me madhësinë e penisit. Nga rruga, vetëm faktori i fundit është i mjaftueshëm për të ulur cilësinë e intimitetit - një burrë shqetësohet se nuk është mjaft i mirë në shtrat, si rezultat, problemet e ereksionit lindin në mënyrë të pashmangshme. Ky xhel është një ilaç unik, natyral, shumë efektiv për dhimbjen e kokës tek meshkujt. Një kurs mujor është i mjaftueshëm për të arritur rezultate të qëndrueshme dhe të theksuara.

Komentet e blerësve të BigLover

Louise, 45 vjeç, Itali:

Kam porositur xhelin për një bashkëshort, ai prej kohësh është i shqetësuar për problemet e tij mashkullore (si për mua, shpesh i largët). Ky është një efekt wow, as që e prisja! Por mos prisni rezultate menjëherë, jini të durueshëm.

Michel, 36, Poloni:

Gjithmonë kam dashur të përmirësoj disi atë që ka natyra dhënë, por pa masa drastike. Po kërkoja mënyra dhe gjeta - ky xhel për 2 muaj përdorim më shndërroi në një gjigant të vërtetë seksual. Çmimi është thjesht qesharak.

Lukas, 41 vjeç, Lituani:

Xheli ndihmoi gjatë aplikimit - po, shpejt, me efikasitet. Por kur ndaloni përdorimin e tij, gjithçka kthehet në normalitet. Disi nuk ka kuptim të njollosësh vazhdimisht dhe a është e sigurt?

Lini një koment