Stars: 1Stars: 2Stars: 3Stars: 4Stars: 5 (172 ratings, average: 3,90)
paketa Keto Light
Nxito! 4 paketa kanë mbetur me një zbritje
Vetëm sot! 50% zbritje
9000 L 4500 L

Si të humbni peshë shpejt dhe rehat me Keto Light. Blini në Shqipëri me zbritje!

rishikimet Keto Light

Mbipesha tek njeriu nuk shfaqet ashtu, ka gjithmonë një shpjegim të qartë për këtë fenomen – trashëgimia, mungesa e aktivitetit fizik, kequshqyerja. Duket se kilogramët e grumbulluar është një fakt i dukshëm dhe mund t’i rezistohet, por në praktikë rezulton se problemi zbulohet kur një person nuk mund të veshë xhinset apo fustanin e tij. Sigurisht, mund të filloni të luani në mënyrë aktive sporte, por kjo rrugë është e vështirë, e gjatë dhe jo e përshtatshme për të gjithë. Për fat të mirë, ekziston një alternativë – kompleksi me tre komponentë Keto Light, përmes të cilit mund të normalizoni peshën pa kufizime dietike dhe stërvitje rraskapitëse.

Rreth produktit

Veprimi i kompleksit Keto Light ka për qëllim normalizimin e proceseve metabolike dhe rivendosjen e metabolizmit natyror. Kështu, pesha zvogëlohet gradualisht, në mënyrë të sigurt dhe sa më komode për një person.

Dieta tradicionale shoqërohet me një sërë simptomash të pakëndshme:

 • shfaqet letargjia;
 • gjumi është i shqetësuar;
 • një person bëhet apatik, nervoz;
 • gjendja e flokëve, thonjve përkeqësohet;
 • zvogëlohet përqendrimi;
 • imuniteti ulet, një person sëmuret më shpesh

E rëndësishme! Këto simptoma zhvillohen për shkak të mungesës së lëndëve ushqyese, trupi merr një sasia e pamjaftueshme e lëndëve ushqyese, kjo është ajo që redukton efikasitetin dhe rrit ndjeshmërinë ndaj sëmundjeve infektive.

Kompleksi Keto Light vepron në një mënyrë krejtësisht të ndryshme. Përbërësit aktivë aktivizojnë procesin natyral të zbërthimit të yndyrave, duke ulur kështu peshën, duke ulur vëllimin e trupit. Një person bëhet më energjik, më energjik, gjumi normalizohet, ndjenja e vazhdueshme e urisë zhduket.

E rëndësishme! Keto Light zbërthen yndyrnat, të cilat më pas shndërrohen në energji.

paketa Keto Light
Vetëm sot! 50% zbritje
9000 L 4500 L

Përbërja e Keto Light

Keto Light është një kompleks i përbërë nga tre përgatitje – Mëngjesi, Dreka, Mbrëmja. Ju duhet t’i merrni ato në një kohë të qartë të ditës, pasi ato kanë efekte të ndryshme dhe plotësojnë njëra-tjetrën. Përbërësi aktiv i pranishëm në të tre preparatet është ekstrakti i dardhës së fikut, i cili redukton urinë, normalizon proceset metabolike, eliminon dëshirën për ëmbëlsirat.

Përbërja e kompleksit

Kapsula e mëngjesitEnergjizon, rrit efikasitetin, aktivizon procesin e djegies së yndyrës
 • guarana;
 • L-karnitinë;
 • ekstrakt i rrënjës së leshirës së kinkës;
 • ekstrakt i çajit jeshil;
 • picolinate kromi
Kapsula e ditësRedukton urinë, nxit djegien afatgjatë të yndyrës.
 • ekstrakt i rrënjës së luleradhiqes;
 • ekstrakt i bardhë i shkrehit;
 • ekstrakt i larshit;
 • poleni i bletës;
 • kompleks vitaminash
Kapsula e mbrëmjesNormalizon gjumin, zvogëlon oreksin, përshtatet për pushimin dhe rikuperimin e duhur
 • u ndal;
 • sanëz;
 • L-arginine

E rëndësishme! Gjatë një pushimi të natës, një person humbet peshë më intensivisht dhe më shpejt. Si mund ta kontrolloj këtë? Hipni në peshore në mëngjes dhe më pas në mbrëmje, rezultati i parë do të jetë më i vogël se i dyti. Kjo është arsyeja pse gjumi adekuat është thelbësor në luftën kundër peshës së tepërt. Dhe një rregull më i rëndësishëm – mos hani ushqime gjatë natës.

Si funksionon ilaçi

Përbërësit aktivë nxisin humbjen ciklike të peshës në trup. Çdo kapsulë aktivizon procese të caktuara, si rezultat i të cilave masa zvogëlohet gjatë gjithë orës. Avantazhi kryesor i Keto Light në krahasim me suplementet e tjerë të ngjashëm është se një person nuk ka nevojë të ndryshojë dietën dhe të rregullojë dietën. Proceset metabolike aktivizohen dhe transformohen në atë mënyrë që pesha e tepërt të largohet pa përpjekje. Energjia lirohet, respektivisht, efikasiteti rritet.

E rëndësishme! Kompleksi Keto Light zbërthen yndyrën nënlëkurore, parandalon grumbullimin e depozitave yndyrore, normalizon nivelet e kolesterolit.

Kapsulat merren në 1 ose 2 copë (sasia përcaktohet në varësi të shkallës së obezitetit). Në mëngjes – deri në 11-00, pasdite – gjatë drekës, në mbrëmje – gjatë darkës. Kapsulat pihen me vakte, lahen me ujë të pastër. Kohëzgjatja e kursit është 28 ditë, nëse është e nevojshme, përsëritet pas disa muajsh

Ku të blini në Shqipëri – në farmaci apo në internet?

Ka asnjë ilaç në farmacitë ruse. Kjo është për shkak të efikasitetit të tij të lartë. Është thjesht e padobishme për farmacistët ta shesin atë, në këtë rast barnat e tjera për humbje peshe do të mbeten në rafte.

Nëse dëshironi të blini një produkt vërtet cilësor, origjinal, kontaktoni një të autorizuar në Shqipëri tregtari. Në këtë rast, ju nuk paguani shumë për shërbimet e ndërmjetësve, nuk vraponi në farmaci në kërkim të një ilaçi dhe mund të porosisni mallra kudo në Rusi.

paketa Keto Light
Vetëm sot! 50% zbritje
9000 L 4500 L

Mendimi i ekspertit

Ndan mendimin e tij rreth Keto Light nutricionistit të famshëm britanik Richard Groot, përvojën e tij mjekësore – më shumë se 30 vjet.

Specialisti e quan kompleksin më të mirën sot për humbje peshe të shpejtë dhe të lehtë. Avantazhi kryesor i ilaçit është mënyra më e lehtë për të hequr kilogramët e tepërt. Gjithçka që kërkohet është të ndiqni rekomandimet e prodhuesit dhe dietologut. Brenda pak ditësh do të vini re se si kilogramët do të fillojnë të shkrihen. I gjithë procesi zgjat 4 javë, kohë gjatë së cilës proceset metabolike në trup rikthehen plotësisht dhe fillojnë të punojnë me forcë të plotë. Efektiviteti i produktit konfirmohet nga masa e vlerësimeve dhe rezultateve pozitive.

Vlerësimet e klientëve të Keto Light

Hans, 42 vjeç, Gjermani:

Edhe meshkujt po shtojnë peshë të tepërt kur në moshën 38-vjeçare peshoja 117 kg, gruaja ime më detyroi të shkoja në palestër. Por nuk munda të stërvitesha plotësisht. Pastaj nutricionisti rekomandoi kompleksin Keto Light. Rezultati në 4 javë është minus 15 kg dhe procesi i humbjes së peshës nuk u ndal. Pas 3 vitesh, pesha nuk është kthyer dhe jeta dukej se është kthyer 20 vjet më parë.

Eva, 37 vjeç, Itali:

Para marrjes së kapsulave peshonte pothuajse 105 kg, pas dy muajsh pesha ra në 80 kg. Fillova të shkoj në palestër sepse më parë më vinte turp.

Martina, 52, Kili:

Gjatë menopauzës, shtova peshë për shkak të hormoneve sfond. Kam provuar mënyra të ndryshme për të humbur peshë, më këshilloi motra ime Keto Light. Nga përfitimet – ndjenja e urisë u zhduk, u bë më energjike, por pesha nuk u largua.

paketa Keto Light
Vetëm sot! 50% zbritje
9000 L 4500 L