Vetëm sot zbritje 50%
9980 ALL 4990 ALL
Keni kohë për të blerë! Ka 9 paketa të mbetura me promovimin!

Titanium – rritja e madhësisë së penisit deri në 5 cm Shqipëria zbritje -50%

Titanium
Jeta seksuale ndikon fuqimisht vetëbesimin dhe shëndetin mendor. Përveç kësaj, ka qenë prej kohësh e njohur se marrëdhëniet janë më të forta dhe më intime në çiftet që janë të kënaqur me seksin. Titanium është mjeti numër një për zgjidhjen e problemeve seksuale.

Problemet në seks nga burrat janë të natyrës së ndryshme:

 • derdhje e parakohshme
 • ngritje e dobët ose mungesë e saj
 • pamundësia për të bërë marrëdhënie seksuale për një kohë të gjatë
 • madhësia e vogël e penisit

Xhelja Titanium është unike në atë që zgjidh të gjitha këto probleme.

Si funksionon xhelja?

Ju nuk keni nevojë të përdorni xhel për më shumë se rekomanduar nga prodhuesit. Efekti nuk zhduket pas ndërprerjes së aplikimit. Në vetëm një muaj, mjet garanton zgjatjen e penisit me 4-6 cm. Gjithashtu do të ndiheni se aktet seksuale janë bërë shumë më të gjatë dhe ngritja është shumë më e fortë. Përveç kësaj, tërheqja për një partner dhe interesi për seksin do të rritet ndjeshëm. Dhe reagimi i partnerit tuaj do të jetë thjesht i paharrueshëm. Është e dukshme që pas aplikimit të xhelit, klientët bëhen shumë më të sigurt dhe më të qetë. Shumë njerëz thonë se ata filluan të grindeshin dhe të betoheshin me partnerët e tyre shumë më rrallë.

TITANIUM

Ndër droga të tjera, Titanium qëndron në mënyrë të favorshme. Ekspertët e dallojnë atë në sajë të pronave të tilla:

 • Produkti nuk shkakton alergji ose varësie.
 • I përshtatshëm për të gjitha moshat.
 • Nuk ka efekte anësore për shkak të përbërjes natyrore.
 • Ngritja është shkaktuar nga një fluks i natyrshëm i gjakut.
 • Çmimi adekuat

Popullariteti i produktit po rritet gjatë gjithë kohës. Kjo nuk është për t’u habitur, duke pasur parasysh shkathtësinë e objektit.

Strukturë

Xhel i Titanium ndryshon në përbërjen e tij natyrore. Produkti nuk përmban asnjë prezervativ ose produkte të tjera të dëmshme. Është kjo që agjenti qëndron në sfondin e të tjerëve.

Titanium

Komponentët kryesorë janë si më poshtë:

 • Sidium PCA – Shkakton lagështi në shtresën corneum të lëkurës, si dhe rrjedhjen e gjakut në organet gjenitale. Kështu, fuqia përmirësohet.
 • Glycine. Ngritja bëhet e vështirë si një gur.
 • Alanine. Rrit kënaqësinë e seksit: orgazmat bëhen më të ndritshme dhe më të gjata. Ngritja gjithashtu bëhet më e ngurtë.
 • Arginine. Seksi bëhet më i gjatë.
 • Betaine. Komponenti kryesor i përbërjes, i cili punon për të rritur penisin.
 • Glicerinë. Anijet bëhen elastike, të forta dhe të gjera.

Gjithashtu, xhel përmban komponente të tjera, të tilla si acid limoni, kafeina dhe të tjera.

Udhëzime për përdorim

Në paketim do të gjeni udhëzime të hollësishme për përdorimin e saktë të Titanium. Nuk ka asgjë të vështirë atje, megjithatë lexoni me kujdes. Nuk do të zgjasë shumë.

Para se të aplikoni xhel, sigurohuni që penisi të jetë i pastër dhe i thatë. Pastaj aplikoni një shtresë të vogël të xhelit rreth perimetrit të penisit. Butësisht fshij atë për rreth 10 minuta. Prisni derisa xheni të thahet.

Titanium

Nëse doni të përdorni xhelin para marrëdhënieve seksuale, është më mirë ta bëni 30 minuta më parë. Kursi i rekomanduar i aplikimit – 4 javë. Gjatë kësaj kohe një anëtar do të rritet, shëndeti do të përmirësohet.

Ku mund ta blini Titanium në Shqipëri?

Blej një tub të cmuar nuk është e vështirë. Të gjithë ju duhet të bëni është:

 • klikoni mbi butonin e rendit
 • plotësoni formularin e aplikimit. Plotësoni me kujdes!
 • presin një telefonatë nga menaxheri
 • pajtohen për pagesën dhe dorëzimin
 • merrni mallrat

Menaxherët tanë mund t’i përgjigjen çdo pyetjeje – mos hezitoni të lini një kërkesë, sepse është absolutisht falas për ju.

Opinioni i specialistëve

Igor, urolog:

“Titanium është një ilaç universal për organin seksual mashkullor. Xhel përmirëson ngritjen, qarkullimin e gjakut, rrit madhësinë e penisit. Dhe gjithashtu zgjat certifikatën apo aktin seksual. Është e mrekullueshme që droga nuk shkakton alergji dhe është absolutisht e sigurt. Kjo u vërtetua nga sprovat klinike.Unë rekomandoj këtë ilaç për pacientët e mi.”

Shqyrtimet e klientëve rreth Titanium

Për një kohë të shkurtër në treg Titanium mori shumë reagime pozitive nga konsumatorët.

Titanium

Yaroslav, 46 vjeç:

“Të gjitha të rinjtë e mi, unë kompleksuar rreth një madhësi të vogël. Më dukej se unë nuk mund të sjellë kënaqësinë e nevojshme për vajzat e mia. Me moshën, shumë komplekse janë zhdukur, por jo kjo. Pastaj dëgjova për një xhel që mund të rriste penisin. Sigurisht, menjëherë e urdhërova! Është e mrekullueshme që Titanium me të vërtetë punon! Brenda një muaji kam marrë plus 5 centimetra.Tani ndihem si një mbret! “

Vadim, 39 vjeç:

“Para se të blinte Titanium, jeta ime seksuale ishte e freskët. Gruaja shpesh iu referua një dhimbje koke ose lodhjeje. Ndjeva e pasigurt dhe budallaqe. Por tani gjithçka ka ndryshuar! Gruaja më ndjek pothuajse me një dyshek, dhe vajzat e reja e shikojnë fluturimin tim me interes. Së fundi ndjehem si një njeri! “

Viktor, 26 vjeç:

“Unë kam qenë gjithmonë i habitur me madhësinë e penise në yjet pornografike. I zili me zili të zezë, sepse nuk kisha asgjë për t’u mburrur. Titanium ishte një zbulim për mua. Tani penisi im është me të vërtetë i madh dhe nuk ka fund të vajzave.”

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 572 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *