Titanium – zgjerimi i penisit deri në 5 cm në gjerësi dhe deri në 7 cm në gjatësi pa kirurgji plastike dhe pa reaksione alergjike! Shqipëria Discount -50%

titan

Titanium – zgjerimi i penisit deri në 5 cm në gjerësi dhe deri në 7 cm në gjatësi pa kirurgji plastike dhe pa reaksione alergjike! Mjeti ndihmon në rastet kur:

 • një anëtar nuk lind me kërkesë;
 • vëllimi (gjatësia dhe gjerësia) nuk është i kënaqur;
 • vajza thotë se ju nuk e kënaqni atë;
 • penisi dhemb dhe shtohet;
 • përpjekjet për të bërë seks janë më shumë si mundim se kënaqësi;
 • partneri vazhdimisht krahason me të parën dhe thotë se ishte më mirë.

Ndoshta ju keni provuar tashmë për të rivendosur fuqinë mashkullore dhe për të rritur volumin, por metodat ishin të padobishme. Titani është disa herë më efikas dhe cilësia e produkteve provohet gjatë testimit dhe kërkimit. Mjaftueshme për të përdorur pompat dhe zgjeruesit, pini pilula të rrezikshme, fshini mjekësinë tradicionale. Sot ka metoda më të besueshme, të testuara me kohë.

Sekreti i efektit të Titanium Gel

Përbërja përzgjidhet në bazë të mikronutrientëve natyrorë dhe cilësia rritet nga një formulë sinergjike. Substancat natyrore përmirësojnë qarkullimin e gjakut në organet gjenitale, eliminojnë proceset e ndenjur, luftojnë bakteret dhe infeksionet. Por kjo nuk është pika. Avantazhi kryesor i drogës është efekti i drejtpërdrejtë në trupat shpellorë, gjë që çon në shtrirjen natyrale të qelizave. Ju ndjeni sikur çdo ditë rritet madhësia e penisit.

Javën e parë. Ju ndjeni rezultatet e para të përdorimit të kompleksit. Madhësia e penisit rritet si në pozicionin “të varur” dhe gjatë ngritjes. Për 7 ditë ju merrni +1.5 cm në gjatësi.

Javën e dytë. Penisi rritet me +2.5 cm (krahasuar me madhësinë origjinale). Ngritja nuk ju dështon, vjen në kohën e duhur. Kohëzgjatja e aktit seksual është rritur me 2 herë, dhe vajza ulërin dhe ulërin nga një numër i madh i orgazmave.

Javën e tretë dhe më shumë. Një anëtar rritet në hapa të mëdhenj! Ju keni +4 cm në gjatësi, dhe orgazmat zgjasin për 5-7 minuta. Numri i akteve seksuale për një natë nuk është i kufizuar, por mund ta duash partnerin tuaj të paktën 10 herë në 5 orë! Kohëzgjatja e seksit dhe koha e derdhjes ju kontrolloni lirisht.

titan

Si është Titanium më i mirë se shumica e analogëve?

 • Përbërja zgjidhet në bazë të një kompleksi mikroelementesh natyrore;
 • të rritet vëllimi dhe të shpëtojë rezultatet për një kohë të gjatë;
 • lehtësinë e aplikimit dhe përdorimit.

Cilat substanca në xhel Titanium ofrojnë rezultate të tilla të mahnitshme?

 1. Ekstrakt i rrënjës së lulekuqve është i nevojshëm për të rivendosur proceset natyrore të stimulimit dhe për të rritur nivelin e testosteronit. Ju ndjeheni si një mashkull, gati për të hedhur në një vajzë!
 2. Lepidium Meyenii rrit sensualitetin dhe ndjeshmërinë, sjell vlerat në vlerat maksimale dhe ju mëson të jesh i ngazëllyer nga ndonjë lëvizje dhe prekje.
 3. Ekstrakti Okra përballet me procese infektive dhe inflamatore, zgjat kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale pa efekte anësore.
 4. L-arginina kontribuon në ngopjen e qelizave dhe indeve me gjak, siguron një rritje të qëndrueshme dhe të qëndrueshme të trupave shpellorë. Vëreni se gjatësia është rritur dhe gjerësia është rritur gjithashtu.
 5. Rrënjët e pemës së Muir Puama janë çelësi i forcës mashkullore dhe ngritjes së gurit edhe me eksitim të butë.
 6. Ekstrakti i shellit të molusqeve është në xhel me Titanium për të përmirësuar cilësinë e spermës, për t’ju rikthyer aftësinë për të kontrolluar ejakulimin.
 7. Meksikan Wild Yam përmirëson mirëqenien e përgjithshme, eliminon erën e pakëndshme të “frikacakëve të pista”, rivendos testikalet normale.

titan

Udhëzim për xhel Titanium për zgjerimin e penisit

Pacienti do të duhet të shpëlar penisin nën ujë të ngrohtë me sapun (ndoshta ia vlen të përdorni një xhel dush). Pas kësaj, hiqni me kujdes nga tubi rreth 2 fonde “bizele” dhe filloni të fshijni në mënyrë aktive në pëlhurë. Ne përsërisim 2-3 herë në ditë. Prodhuesi tregon se pacientët mund të përdorin formulën 15 minuta para intimitetit, në mënyrë që të jenë 100% të sigurtë nga ndjesitë elegante. Kohëzgjatja e kursit të trajtimit është nga 1 muaj.

Mendimi i ekspertëve

Në kombinim me ilaçe të tjera që ndikojnë në sistemin mashkullor gjenitourinar, xhel tregon një dinamikë të gjatë pozitive. Unë mund të rekomandoj një ilaç si për trajtimin e problemeve të sistemit gjenitourinar, ashtu edhe për parandalimin e shfaqjes së tyre.

Mikael, seks-terapist, Suedi

titan

Rishikimet e klientëve të Titanium

Kur kjo ndodhi me mua për herë të parë, ishte e frikshme dhe e turpshme. Sapo fillova me një vajzë për t’u takuar, takim këto, seksi për herë të parë … Dhe unë nuk ngrihem! Megjithëse ti plas. Edhe unë shkova në tualet për të ngritur dorën e mikut tim, por kjo nuk funksionoi. Pastaj u turpërova fisnikërisht, kështu që më duhej të urdhëroja një krem. Me gjithçka funksionon xhel. Partneri është i lumtur.

Arturs, 39 vjeç, Letoni

titan

Vajza tashmë kishte kërcyer! Ai thotë se ky nuk ishte rasti me askënd tjetër. Epo, unë nuk jam as budalla. Gjysmë ore para se seksi të ishte ngjyrosur me xhel.Punon!

Simon, 22 vjeç, Gjermani

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 036 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *