Vetëm sot zbritje 50%!
9980 lek 4990 lek
Keni kohë për të blerë! Ka 3 pako me pjesën!

Tinedol – një agjent kundër kërpudhave, kruarje dhe çarje të këmbëve Shqipëria Zbritja prej 50 %

Tinedol
A këmbët vazhdimisht plas, kruar dhe lënduar? Shkaqet e problemit janë të ndryshme: këmbë diabetike, kërpudhat (mycosis), mungesa e vitaminave dhe ushqyesve, reaksionet alergjike, lythat e shputës, gërshetimi i lëkurës dhe lymfostasis.

Nëse jeni të lodhur për të luftuar këto probleme dhe sëmundje, provoni Tinedol nga ndalesa kërpudhat dhe këmbët. Përbërja e produktit zgjidhet sipas formulës synergistic të zgjerimit të ndërsjellë të komponentëve, prandaj ju ndjeheni përmirësime të dukshme tashmë në 5-15 minuta pas aplikimit.

Cilat janë problemet me krem ​​natyral Tinedol?

 • Mycoses (kërpudhat) në faza të ndryshme;
 • çarje në këmbë;
 • erë e “çorapave të pista”;
 • çrregullime metabolike;
 • lythat, calluses thatë, corns;
 • thatësi, kruajtje, lëkurë;
 • djersitje;
 • hyperkeratosis.

Kërpudhat mbi këmbët fillojnë me një ndjesi djegieje dhe lëkurë (nganjëherë vjen për faktin që ju “heq” lëkurën në gjak). Nëse nuk bëni asgjë, flluska të vogla shfaqen në sipërfaqe që krijojnë, duke formuar tregje. Sa më herët të filloni të përdorni Tinedol, aq më mirë! Shtyrja e trajtimit çon në faktin se:

 • Mycosis infekton të afërmit dhe miqtë (sidomos fëmijët e vegjël!);
 • kërpudhat depërtojnë në mushkëri, bronki, veshka, mëlçi;
 • Këmbët janë shkatërruar, pllaka gozhdë bëhet e zezë dhe kthehet në të verdhë.

KUJDES! Ju nuk duhet të fajësoni për të qenë të infektuar! Arsyet tipike përfshijnë vizitat në vende dhe plazhe publike; çrregullime hormonale; sëmundjet dermatologjike.

Si lidhet Tinedol me mycosis?

Ju aplikoni krem ​​sipas udhëzimeve të prodhuesit. Substancat aktive freskohen, eliminojnë djegien dhe kruajtjen në vetëm 5 minuta.

 • Në 1-2 javë ka “flluska”, shenja të uljes dhe uljes së irritimit. Trajtimi lufton kundër burimeve të infeksionit, dezinfekton sipërfaqen, heq proceset inflamatore dhe shqetësimet e brendshme.
 • Nga 2-4 javë janë plagosur, shëruar të çara, proceset e fuqishme të rigjenerimit dhe rritjes janë nisur.
 • Deri në fund të kursit, pllaka gozhdë bëhet rozë (jo e zezë, jo e kaltër, jo e verdhë, jo e gjelbër). Ju harroni për erën e pakëndshme dhe një grumbull të problemeve / çrregullimeve të tjera.

Cilat substanca janë pjesë e kremit Tinedol?

 • Climbazole eliminon kruajtje, lufton kundër mycoses dhe simptomat e saj, shkakton proceset metabolike lokale;
 • farnesol “fiket” gjëndrat e djersës, ju çliron nga era e “çorapave të pista”;
 • vajra esenciale freskët, heq kruajtje, dezinfektoj, rigjenerimin e fillimit;
 • Vitamina E është një “moisturizer” natyrore, ushqen dermën, eliminon lëkurën e shkelur;
 • Dylli i emulsionit e bën përbërjen të zhytur në çast pa lënë asnjë shenjë mbi rrobat;
 • karbomer mbron nga rreziku i paraqitjes së përsëritur të kërpudhave.

Udhëzim për vajin Tinedol

 1. Këmbët e mia në ujë të ngrohtë (ju mund të bëni një banjë me barëra, kripë dhe sode). Ne fshijmë me një peshqir.
 2. Ne e marrim kremin dhe e zbatojmë në mënyrë të barabartë në sipërfaqe.
 3. Përsëriteni 2 herë në ditë për 1 muaj. Nëse është e nevojshme, kalojmë një kurs tjetër.

A ka ndonjë kundërindikacion ndaj krem ​​Tinedol kundër kërpudhat, kruajtje dhe çarje në këmbë?Mjetet juridike nuk rekomandohet për njerëzit me intolerancë individuale ndaj komponentëve individual të drogës.

Tinedol

Ju mund ta përdorni Tinedolin në të dy terapi individuale dhe në kombinim me të tjerët.Rezultatet e trajtimit nuk do të zgjasin shumë për të pritur, sepse ju:

 • Ju mund të mbani këpucë të hapura pa siklet;
 • hiqni qafe thatësi, djegie dhe kruajtje;
 • kthimi i këmbës tuaj ideale pa një hint të çara;
 • mbrojtur nga rreziku i përsëritjes (ri-infeksionit);
 • hiqni kërpudhat në çdo fazë.

Cilat janë ekspertët që lënë për Tinedol?

Acis, Dermatolog (Greqi):

“Në një numër testesh, përbërja u tregua e efektshme. Unikiteti qëndron në efektin e ndërlikuar në të dy pllakat gozhdë dhe në lëkurën e këmbës. Reaksionet alergjike dhe kundërindikacionet nuk janë identifikuar (me përjashtim të jotolerancës individuale). Përbërja mund të përdoret si në fazat e para të zhvillimit të sëmundjes, ashtu edhe në fazat e avancuara. Kohëzgjatja e trajtimit mund të jetë më shumë se një muaj.”

TinedolTinedol

Shqyrtime të klientëve të Tinedol

Katharina, 38 vjeçe (Austri):

“Për 2 javë, shenjat e kërpudhave u larguan. Lëkura është bërë e butë dhe e butë, por asgjë nuk i lëndon, kruar, kruar. Do të doja të porosisja Tinedol.”

Tinedol

Paula, 44 vjeçe (Spanjë):

“Unë kam çarje të tmerrshme në këmbë për shkak të diabetit mellitus. I fshij krem ​​për zvogëlimin e tyre. Më duket se ka një efekt. Droga nga farmaci nuk më ndihmoi, por kushtojnë shumë para.”

Tinedol

Denis, 52 vjeç (Bullgari):

“Për një muaj mbetur djersitje më shumë. Tani të paktën unë mund të vijnë për të vizituar, të heq këpucët e mia, por nuk skuqem. Unë nuk di për mycosis. Unë nuk i kisha. Gruaja ime thotë se ne duhet të ndihmojmë, por nuk mund të rekomandoj diçka që nuk e vlerësova veten.”

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (36 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *