Vetëm sot zbritje 50%!
9980 lek 4990 lek
Keni kohë për të blerë! Ka 5 pako me stok!

Pllakat nga hipertoni ReCardio: kështu që enët e gjakut ishin normale! Blej në Shqipëri me një zbritje prej -50%

ReCardio
Sëmundjet kardiovaskulare zënë pozicionet udhëheqëse në botë në aspektin e vdekshmërisë.Dhe zilja e parë është hipertensioni. Për të siguruar që anijet janë gjithmonë të forta, elastike dhe kanë hapësirë ​​të mjaftueshme për qarkullimin e lirë të gjakut, është e nevojshme të bëhet mirëmbajtja parandaluese. Për këtë, përgatitja ReCardio, veprimi i të cilave synon normalizimin e presionit arterial dhe mbajtjen e gjendjes së enëve të gjakut, është krejtësisht i përshtatshëm.

Rreth produktit

ReCardio është një tabletë e bazuar në substanca bimore, kështu që ato janë absolutisht të sigurta dhe nuk kanë efekte anësore (përveç alergjive ndaj një përbërësi të veçantë të përbërjes). Ata ishin të dizajnuara për të siguruar që çdo person hypertensive mund të përballonte të bënte pa droga sintetike të shtrenjta dhe të dëmshme.

ReCardio

Mekanizmi i veprimit të drogës bazohet në eliminimin e shkaqeve të hipertensionit, dhe jo vetëm në trajtimin e simptomave të saj (presioni kritik i lartë). Elementet aktive të ReCardio ndihmojnë në ruajtjen e nivelit normal të oksigjenit në gjak, duke reduktuar kështu enët e gjakut dhe mbajtjen e kapacitetit normal të rrjedhjes. Gjaku rrjedh lirshëm në zemër dhe organe të tjera, dhe personi ndihet mirë.

Ndryshe nga mjetet e tjera kundër hipertensionit, ReCardio nuk është një ilaç që mund të zvogëlojë urgjentisht presionin e gjakut. Tabletat kanë një efekt kumulativ dhe pas kalimit të gjithë krizave hipertensionale mund të harrohet.

ReCardio

Përbërja e

ReCardio është një kombinim i disa komponentëve, secila prej të cilave sjell një pronë të caktuar në përgatitje.

  • Rhodiola rosea. Ekstrakti i kësaj lule zvogëlon rrezikun e aterosklerozës dhe ndihmon në eliminimin e pllakave të kolesterolit që bllokojnë enët.
  • Shafran i Indisë. Spice, e cila ndihmon për të mbajtur enët në një ton, duke forcuar muret e tyre.
  • B vitamina shtrati dhe. Një përbërës i detyrueshëm i çdo mjeti vetë-respektues që ka për qëllim parandalimin dhe trajtimin e sëmundjeve të zemrës dhe enëve të gjakut.
  • Biotin. Grupi i vitaminës B i tretshëm në ujë, përgjegjës për parandalimin e aterosklerozës.
  • Murriz. Gjyshërit tanë dhe gjyshet e gjysheve e dinë se një zierje ose tinkturë e frutave dhe gjetheve të kësaj bime i pastron në mënyrë të përsosur anijet. Prandaj, ekstrakt Murriz është i pranishëm në përbërjen e ReCardio të drogës.
  • Ginkgo biloba. Një fabrikë ekstrakt i të cilit ndihmon për të zgjeruar enët dhe për të përmirësuar rrjedhjen e gjakut.
  • Rosehips. Burimi i vitaminës C, e cila është aq e nevojshme për muskujt e zemrës për punë të vazhdueshme.
  • Lizina. Një aminoacid i dobishme i tretshëm, i cili, në kombinim me vitaminën C, ndryshon veprimin e lipoproteineve, të cilat janë një nga shkaqet e mbylljes vaskulare.
  • Kalina. Përgjegjës për zgjerimin e enëve të mesme dhe kapilarëve të vegjël, ngushtimi i të cilave mund të çojë në hipertension.
  • Mushroom chaga. Një kërpudhat e thupër popullore që ndihmon për të normalizuar presionin dhe për të parandaluar kërcimet e saj.

Udhëzime për përdorim

Për të arritur rezultate efektive nga përdorimi i ReCardio, duhet të ndiqni udhëzimet në mënyrë strikte. Doza ditore është 2 tableta dhe i merr ato me një interval prej 12 orësh. dmth nëse tableta në mëngjes është e dehur në orën 8, atëherë pritja në mbrëmje është në 20 orë. Ju nuk keni nevojë të përtypni ReCardio: thjesht pini shumë ujë.

Kursi parandalues ​​i drogës është 2 javë. Terapeutik – 1 muaj. E gjithë kjo kohë, ju duhet të pini tableta ReCardio vazhdimisht, pa humbur një ditë të vetme.

Mendimi i specialistit për ReCardio

“Hipertensioni nuk është vetëm një kërcim periodik në presion, por një simptomë serioze që mund të flasë për shumë sëmundje të zemrës. Prandaj, është e nevojshme të merren masa nëse ka probleme. ReCardio – një alternativë e mirë për anije të rimëkëmbjes dhe eliminimin e hipertensionit, sepse ajo është një agjent natyrore jo-hormonal pa efekte anësore dhe varësisë.”

Márk, kardiolog

ReCardio

Komentet e klientit mbi produktin

“Urdhërova ReCardio për Granny. Ajo vazhdimisht vuajtur presionin dhe nuk mund edhe të shkojnë jashtë – frikë se do të jetë e keqe, dhe askush nuk do të ndihmojë.Pas një kurs i tableta gjyshja nuk ka vetëm të bëhet aktive, por edhe të regjistruar në kor shtëpi kulturën lokale. Shkon atje 3 herë në javë, është krenar për efikasitetin e saj dhe tregon për ReCardio për miq të rinj.”

Monika, 19 vjeç, Itali

“Kolegët filluan të vërejnë se fytyra ime shpesh skuqet. Shkova te mjeku: ata vendosën hipertensionin dhe përshkruan shumë pilula. Dhe unë kam një mëlçi që është i sëmurë, prandaj praktikisht nuk mund të marr mjekësi. Vendosa të provoja ilaçin bimor ReCardio dhe nuk ishte gabim. Trajtimi është i shkëlqyeshëm: pas disa javësh fillova të ndjeheni më mirë: skuqja e fytyrës sime u largua dhe koka ime nuk më rrah.”

Pavel, Republika Çeke

ReCardio

“Ishte ReCardio, i cili me të vërtetë e vuri burri tim në këmbë, kur papritur kishte krizë të shpeshta hypertensive. Në sajë të kësaj droge mrekulli, bashkëshorti ishte në gjendje të përfundonte 2 vjet dhe të hynte në heshtje.”

Maria, Norvegji

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (639 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *