Vetëm sot zbritje 50%!
9980 ALL 4990 ALL
Hurry up to buy! Ka 6 pako mbetur me një pjesë!

ProstEro – sa e lehtë dhe e thjeshtë për të hequr qafe prostatitis! Shqipëria -50% zbritje

ProstEro
Prostero është një ilaç natyral që ndihmon në trajtimin e shenjave dhe shkaqeve të sëmundjeve të sistemit mashkullor gjenitourinar. Kohëzgjatja e trajtimit me një ilaç novator – nga 1 muaj (por në çdo rast përcaktohet individualisht). Përparësia e drogës është se ju nuk keni nevojë të shkoni te urologu, të uleni në radhë dhe të ulni sytë, të merrni gjak, urina dhe teste të feces, të shkoni për një ultratingull. Thjesht blej Prostero dhe filloni të merrni sipas udhëzimeve të prodhuesit. Ju do të vini re rezultatet e para pas 2-3 doza.

Indikacionet e Trajtimit Prostero

 • Dhimbje në rektum, në ijë ose në testis;
 • shkelja e funksionit urogenital;
 • probleme urinimi;
 • pika të gjakut kur përpiqen të “shkojnë në tualet”;
 • ulja e imunitetit në sfondin e rritjes së temperaturës së trupit;
 • dridhje, lodhje, dhimbje koke, nervozizëm dhe zemërim;
 • kapsllëk dhe problemet me punën e traktit të tretjes;
 • mungesa e dëshirës seksuale dhe dëshira për të bërë dashuri;
 • vështirësi me ngritje (ose nuk arrihet, ose është, por e dobët);
 • ejakulimi ndodh shumë shpejt;
 • orgasms shkuar të gjatë.

KUJDES ! Nëse nuk trajtoni sëmundje inflamatore dhe infektive, mund të hasni komplikime serioze: adenoma, kanceri i prostatës, tumoret. Sa më shpejt të filloni një kurs shëndetësor, aq më mirë!

Çfarë është Prostero?

Mjeti bazohet në mikronutriente natyrore, të përforcuara nga një formulë sinergjike. Prodhuesi tregon se droga ka kaluar një sërë testesh dhe studimesh, gjatë të cilave ka dëshmuar efektivitetin e saj. Testimi klinik ka treguar se:

 • 99% e pacientëve treguan përmirësim në mirëqenie;
 • në 100% të rasteve ka pasur një rënie në dhimbje;
 • në 98% të situatave, kërkesa e shpeshtë e natës në tualet u zhduk (dhe ju nuk keni nevojë të zgjoheni 5-7 herë në natë dhe të shkoni në tualet);
 • në 89% të pacientëve, madhësia e prostatës është afër normës anatomike.

ProstEro

Përfitimet e trajtimit me Prostero janë:

 • efekti është i dukshëm pas disa aplikacioneve;
 • rishikimet e specialistëve në fushën e urologjisë dhe andrologjisë mashkullore janë të mira;
 • Përbërja përzgjidhet në bazë të mikroelementeve natyrore të përforcuara me një formulë sinergjike;
 • aplikimi sipas udhëzimeve është i thjeshtë (aftësia për të kombinuar produktin me pije alkoolike, duke marrë antibiotikë);
 • nuk ka rrezik të reaksioneve alergjike;
 • Efektet në sistemin mashkullor gjenitourinar janë të butë por efektive.

ProstEro

Përbërja e drogës nga prostatiti dhe proceset inflamatore

 • Rrënja e kuqe. Përdorur për të “djegur” bakteret dhe një burim i proceseve inflamatore, ka një efekt tonik të fuqishëm, zgjon imunitetin lokal.
 • Farat e kungujve përballen me shenjat e prostatit dhe proceseve inflamatore, rikthen strukturën e indeve të dëmtuara, minimizon rrezikun e reaksioneve alergjike.
 • Berries Me palmetto përdoret për të rikthyer fuqinë dhe funksionin e ngrerë. Gjatë hulumtimit u provua se përbërësi ka një efekt të përgjithshëm ushqyes dhe rigjenerues, stimulon prodhimin e dëshirës seksuale dhe rivendosjen e dëshirës seksuale.
 • Lëkura e kumbullës afrikane eliminon ndjenjat e dhimbshme që lindin gjatë intimitetit, heq skorjet dhe toksinat.
 • Rrënja xhensen ka një efekt të përgjithshëm rivendosës dhe qetësues, ndihmon në përballimin e situatave stresuese dhe ngarkesave në rritje në trup (psikologjik ose fiziologjik).

KUJDES ! Aplikimi i kursit të drogës lejon një efekt gjithëpërfshirës. Ndjesitë e dhimbshme zhduken, restaurohet puna e sistemit urinogenital, largohen toksinat dhe skorjet, rikthimi i funksionit erektil.

Udhëzime për përdorim

 • Hapi numër 1. Merrni një rënie, thirreni 15 pjesë në ujë, nxiteni dhe merrni brenda. Përsëriteni 2 herë në ditë.
 • Hapi numër 2. Pini 1 kapsulë do të thotë 30 minuta para ngrënies. Përsëriteni 3 herë në ditë.
 • Numri i hapit 3. Të përfundojë një kurs trajtimi prej 30 ditësh. Pas kësaj, mund të merrni një pushim të shkurtër dhe të përsërisni.

Mendimi i ekspertëve

Mjeti ka një efekt të butë drejtuar në organet e sistemit gjenitourinar, dhe gjithashtu stimulon endokrinën. Niveli i testosteronit është rritur, epshi është restauruar. Trupi mashkullor fillon të punojë siç përcaktohet nga natyra (orën biologjike nuk shkon në rrugë të gabuar). Kohëzgjatja e një kursi të plotë fillon nga 1 muaj, por është më mirë të nënshtrohet një parandalimi shtesë.

Tobias, urolog

ProstEro

Shqyrtime të konsumatorëve rreth kompleksit Prostero

Ke dhimbje kur urinoj. Më parë, ajo djegur aq shumë sa që ai shkoi në një shtytje me lot në sytë e saj.

Cosmin, 32 vjeç, Rumani

ProstEro

Unë nuk mund të besoj se gjithçka funksionon kaq mirë! Një mbledhje është e qëndrueshme, por unë nuk më kruhet, nuk lëkundem dhe nuk lëndohen.

Simon, 54 vjeç, Gjermani

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 259 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *