Sot vetëm 50% ZBRITJE
9980 lek 4990 lek
Kanë kohë për të blerë! Majtas 7 paketa me veprim!

Maxisize – krem për Penisi zgjerimit pesë centimetra! Shqipëria Zbritje -50 %

MaxisizeU intervistuan jo një herë gratë dhe burrat mbi tema seksuale. Ajo rezulton se 95% e meshkujve janë të pakënaqur me madhësinë e penisit të tij. Përveç kësaj, 80% e grave janë të pakënaqur me madhësinë si anëtar i njerëzve të tyre. 50% e tyre pranuan se ata do të bien dakord që të ketë marrëdhënie seksuale në datën e parë, në qoftë se ju e dinte se një anëtar i një partner më shumë se 17 cm. Disa vetëm ëndërr për të provoni se çfarë është si me një hu të madh. Në përgjithësi, interes në këtë temë nuk do të largohem kurrë. Shkenca moderne na ka dhënë krem ​​Maxisize që punon si një kohë për të rritur penis.

Çfarë është Maxisize dhe si funksionon?

Krem është rritur nga përbërja e tij origjinale.

  • kompleks kolagjenit. Në sajë të kolagjenit indet e penisit shtrirje. Lëkura bëhet rrjedhë më elastike dhe më të mirë të gjakut.
  • Proteinat dhe amino acidet. Këto komponente janë të nevojshme nga trupi kur struktura e indeve të buta. Ato kontribuojnë në mënyrë aktive në rritjen e madhësisë.
  • Trietanolamine. Kjo është një stimulues. Në sajë të penisit të tij për të marrë më shumë vitamina dhe komponentëve të bëhen të shëndetshme. Dhe gjatë normës së marrëdhënies derdhje normalizimit.

Aplikoni krem ​​në çdo moshë dhe për çdo njeri. Nëse ju doni të rritur madhësinë e penisit të tyre, ose të arritur një mbledhje të fortë. Nëse ju doni për të bërë jetën tuaj seksuale më të gjallë dhe për të sjellë kënaqësi e vërtetë për partnerin e tij, atëherë ju duhet Maxisize.

Udhëzim

Maxisize – ky krem, kështu që nuk kanë shumë vështirësi në zbatimin e tij. Është e nevojshme për të fshij në krem ​​penisit vetëm një herë në ditë për një gjysmë ore para marrëdhënies seksuale.

Nuk është e nevojshme të shtypni me forcë. Aplikoni krem ​​me lëvizje të lehta rrethore. krem Kujdes nuk duhet të aplikohet mbi kokën e penisit! Prisni derisa krem ​​është zhytur edhe në lëkurë. Atëherë hiqni të gjitha të tepërta e me një peshqir letre.

Një javë më vonë, ju do të vini re se penisi juaj është rritur në madhësi, seksi është bërë më e ndritshme. Gjithashtu, ngritja bëhet shumë më e vështirë dhe më të gjatë.

Maxisize

Maxisize e rekomanduar për të përdorur për rreth një muaj. Prodhuesi premton se gjatë kësaj kohe:

  • Anëtari do të rritet nga 4 në 7 cm
  • akti seksual do të jetë shumë më e gjatë
  • Ajo do të jetë një mbledhje, në qoftë se ajo është e humbur apo të bëhet i erections më të forta
  • intensifikojë kënaqësinë e seksit, si ju dhe partnerin tuaj
  • Ju do të ndjehen më të rinj dhe sexy

Mendimet e ekspertëve në lidhje me krem

Elisa urolog:

“Shumica e pacientëve të mi më pyesni pyetje në lidhje me rritjen e madhësisë ose rritjen e një mbledhje. Nga rruga, në cilësinë e jetës së njeriut, vetëbesimi i tij varet shumë nga suksesi i një natyre seksuale. Problemi ereksionit është trajtuar shpesh me ilaçe, dhe madhësia mund të rritet vetëm nga operacioni. Me ardhjen e krem ​​dhe gels, situata ka ndryshuar rrënjësisht. Kjo është një mënyrë e mirë pa rreziqe për të përmirësuar jetën e tyre seksuale. Pacientët e mi shpesh më thoni në lidhje me eksperimentet e tij. Kështu që unë mund të them me besim se këto metoda të punojnë. Përveç kësaj, ata janë absolutisht të sigurta dhe nuk shkaktojnë dëm. “

Ku ju mund të merrni krem ​​në Rusi?

Prodhuesit Maxisize krem ​​shpërndarë prodhimet e tyre nëpër dyqane online. Gjej krem ​​origjinale në farmaci nuk është e mundur. Sepse prodhuesi është duke u përpjekur për të mbajtur çmimin e produktit më të rehatshme për konsumatorët. rregulluar rregullisht ulje dhe ofron promovuese mbi produktet.

Në këtë moment, ka një mundësi për të blerë një krem ​​me një çmim më të ulët. Hurry, pasi numri i produkteve promocionale është e kufizuar!

Rezultatet e aplikimit Maxisize

Agron, 28 vjeç:

“Burrat janë gjithmonë të shqetësuar në lidhje me madhësinë e penisit të tij. Gjithkush gjithmonë duan më shumë. Por gjendja ime ishte me të vërtetë e trishtuar. Mia 7 centimetra dukej për të ardhur keq. Disa vajza mezi të përmbajtur të qeshura kur e panë penisit tim. Të tjera pas seksit e parë u zhduk diku dhe nuk i përgjigjen thirrjeve. E dija se ky është problemi.

Unë mendoj se unë e di të gjitha për metodat dhe teknikat e zgjerimit të penisit. Unë u përpoq shumë vetë. Më efektive ishte Maxisize. Unë jam jashtëzakonisht i lumtur që penisi im është rritur me 6 centimetra! Tani unë kam një vajzë të vazhdueshme dhe ajo është shumë i mirë!”

Maxisize

Rei, 36 vjeç:

“Penisi im ishte 12 cm e gjatë. Dhe kjo duket si ajo është një gjatësi mesatare normal, por… kam kërkuar vajzat admiruar mua, ulëritës me kënaqësi gjatë seksit, dhe kjo nuk ishte. Kjo flak në masë të madhe nga vetja ime mashkullor. Gjatë viteve, kam ardhur disi në kushtet me rolin e një humbës, sepse asgjë si kjo mund të bëhet. Kohët e fundit kam ardhur të gjithë shpallje krem ​​Maxisize dhe menjëherë të kërkuar për të provoni atë. Rezultati është mahnitëse! Tani penisi im prej 17 cm dhe kjo dukej edhe u bë e trashë. vajza ime ngjitet nga shtratin tim, dhe unë të ndjehen si një kurvar vërtetë. “

Maxisize

Gentiana, 25 vjeç:

“Njeriu im nuk ishte pronar i karin e vërtetë e madhe. Në të gjitha aspektet e tjera ajo ishte e mahnitshme, kështu që kam vuajtur. Por fshehurazi kam ëndërruar të një dashnor që do të kënaqë nevojat e mia seksuale.

Kjo kështu ka ndodhur që ne nuk e kishte parë për rreth një muaj. Së pari, ai shkoi në një udhëtim pune, atëherë unë jam. Në kthimin e kemi pasur marrëdhënie seksuale më të mahnitshme të jetës sime. Unë nuk e kuptojnë se çfarë po ndodhte. Ajo rezulton se njeriu im u përpoq krem ​​Maxisize për të rritur madhësinë. Në përgjithësi, unë rekomandoj. “

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (15 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *