Vetëm sot zbritje 50%!
9980 lek 4990 lek
Keni kohë për të blerë! Ka 9 paketa të mbetura me promovimin!

Hondrocream – trajtim i përbashkët dhe dhimbje të muskujve Shqipëria – 50 %

Hondocream
Kur fillojnë problemet me një shpinë, me nyje ose me dhimbje traumatike, metodat më të përhapura të trajtimit – nyxes dhe tableta. Por marrja e drogave të fuqishme është e rrezikshme. Hondrocream do të ndihmojë për të dalë nga situata. Efektiviteti i Hondrocream -it konfirmohet menjëherë nga mbrapa, nyjet dhe muskujt. Gjëja kryesore është se nuk ka ndonjë përbërës artificial në përbërje.

Çfarë është Hondrocream dhe si funksionon ai?

Krem zbut dhimbjen. Lodhja e shpinës dhe e këmbëve, inflamacioni dhe edemi do të eliminojë Hondrocream. Ai punon në rimëkëmbjen e shpejtë dhe të besueshme. Është në gjendje të ndikojë në artrozën dhe osteokondrozën. Edhe format e vjetra nuk mund të qëndrojnë nën fillimin e kremit. Shtrirja dhe spazma e muskujve ndalojnë parehati. Vetitë e tilla arrihen për shkak të përbërjes.

Krem Përbërja

Askush nuk bën një sekret për përbërësit e kremit. E gjithë përbërja e Hondrocream është pikturuar drejtë në pako.

  • Gështenjë kali. Cilësitë e shërimit të tij u përjetuan nga shumë njerëz. Ai rritet në vetvete substanca që zvogëlojnë pragun e koagulimit të gjakut dhe parandalojnë formimin e trombit.Muret e enëve nën ndikimin e këtyre substancave janë forcuar. Arteriet, venat dhe kapilarët bëhen elastike dhe të qëndrueshme.
  • Piper i kuq dhe kamfuri. Ata kanë një efekt të fuqishëm të nxehtësisë në muskujt. Muskujt e ngrohur humbasin aftësinë për të tendosje nyjet. Tensioni i marrë është një spazë e tërhequr.Nuk ka rëndësi se çfarë është ky spazma – nga sëmundja ose lëndimi.
  • Mente. Ky komponent nuk është artificial. Është marrë nga vaj esencial i nenexhikut. Zona e veprimit të mentol nga pika në hundë të Validol. Në përbërjen e Hondrocream, mentol ndihmon për të zbutur muskujt, ndikon pozitivisht në enët. Capillaries dhe enët koronare janë subjekt i mentol.
  • Bredh dhe eukalipt naftës. Vaj bredhi – kjo është një mjet për të forcuar sistemin imunitar me aftësi të fuqishme antiseptik dhe antibacterial. Ajo Siberians bredhi mirënjohës për shëndetin e tyre. vaj eukalipt është në gjendje për të shuar dhimbjen, të shëruar plagët dhe rigjenerimin e indeve, të zbutur dhe të stimulojë rimëkëmbjen e trupit.

Secila prej këtyre komponenteve nuk është Hondrocream aftë të inducing një reaksion alergjik, që e bën të sigurt për të përdorur njerëzit me probleme të ngjashme.

Udhëzimi i Aplikimit

Clean – garanci e shëndetit! Një pjesë e trupit për të cilën është aplikuar krem ​​duhet të jetë e pastër dhe të thatë. krem Hondrocream është aplikuar në pjesë të vogla në zonën e përgatitur të trupit dhe rubbed me kujdes në lëkurë.

Me kujdes – nuk do të thotë intensivisht. Thjesht nga lëvizjet e butë masazh për të arritur thithjen e plotë të kremës në lëkurë. Një orë pas pjesës së trupit ju duhet të lani kremën me ujë të ngrohtë. Krem Hondrocream në rastet akute mund të aplikohet 2 herë në ditë.

Çmimi dhe ku për të blerë Hondrocream në Shqipëri?

Kremja mund të porositet dhe të blihet në faqen zyrtare të prodhuesit. Për momentin, mallrat mund të blihen me një zbritje prej 50%. Çmimi është vetëm 4990 ALL në vend të 9980 ALL.Nxitoni! Sasia e mallrave është e kufizuar.

Mendimet e ekspertëve për krem

Mjeku ortopedik Rei:

“Çdo person është i prirur ndaj plagëve, frakturave dhe zhvendosjeve. Problemet e nyjeve dhe tendons janë probleme të shpeshta të mjaftueshme. Kremja i është nënshtruar testeve klinike. Kremja është e sigurt, nuk shkakton acarim dhe alergji.Megjithatë, vlen të kontrolloni intolerancën personale të kremit para aplikimit. Kjo duhet të bëhet me çdo produkt. Krem është i përshtatshëm për çdo moshë dhe nuk është problematike. Me artrozë, lëndime dhe dhimbje të muskujve, unë rekomandoj përdorimin e Hondrocream.”

Dëshmi të Klientit

Eron, 35 vjeç:

“Isha në një aksident. Parakalimi u thye. Pas operacionit, kocka nuk u shërua për një kohë të gjatë. Painkillers pothuajse prishur mëlçisë. Në një vend erdhi nëpër Hondrocream. Tani unë nuk pi pilula, sepse nuk ka fare dhimbje.”

Mirjeta, 26 vjeçe:

“Petëzuar në rollers dhe lënduar gjurin tim. Ishte tmerrësisht i fryrë. Farmaci më i afërt është me fat për të blerë Hondrocream. Më vonë kuptova se isha me fat. Të nesërmen në mëngjes shkova të punoja me qetësi!”

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *