Warning! Sot zbritje -50%
9980 ALL 4990 ALL
Hurry up to buy! 4 pako mbetur me stok!

Erofertil – harroni për problemet me potencë! Shqipëria Zbritje -50%

Erofertil
Sistemi i gjinive mashkullore i nënshtrohet një numri të madh faktorësh negativë. Proceset dhe stanjacioni inflamator mund të shfaqen në çdo vit të jetës. Simptomat e zakonshme të hidhërimit dhe urinimit të dëmtuar shoqërohen me probleme të fuqisë dhe stresit. Për të mbështetur shëndetin e njerëzve, eliminimin e disfunksioneve seksuale dhe zgjidhjen e vështirësive në ngritje, është krijuar një ilaç natyral Erofertil. Ajo rregullon punën e sistemeve seksuale, endokrinore, nervore, ka një efekt pozitiv në disponimin dhe mirëqenien në përgjithësi.

Çfarë është Erofertil

Një produkt i bazuar në barëra, produkte bletësh, ushqim deti dhe përbërës të tjerë natyrorë ndihmon në korrigjimin e një sërë shkeljesh. Tabletat janë të lehta për t’u përdorur, nuk kanë kundërindikacione, kanë efikasitet klinikisht të provuar.

Veprimi Erofertil:

 • eliminon inflamimin në organet e sistemit gjenitourinar;
 • normalizon sintezën e testosteronit, siguron një ekuilibër të shëndetshëm të hormoneve;
 • përmirëson metabolizmin;
 • ndërhyn në zhvillimin e neuropati;
 • lehtëson tensionin nervor;
 • përmirëson gjendjen e enëve të gjakut;
 • eliminon stanjacionin në prostatë;
 • parandalon zhvillimin e infeksionit;
 • rrit imunitetin;
 • ndihmon që të shërohen nga lëndimet dhe sëmundjet;
 • eliminon disfunksionin erektil;
 • rrit fuqinë.

Erofertil – një mjet i spektrit të gjerë. Ka efekt anti-inflamator, imunomodulator, qetësues. Vepron drejtpërsëdrejti në organet e sistemit gjenitourinar, rikthen funksionin pa përfshirjen agresive të kimikateve.

Erofertil

Avantazhet në lidhje me mjete të tjera:

 • nuk ka efekte anësore;
 • treguar në çdo mashkull të moshës;
 • nuk përmban komponente sintetike;
 • nuk ndikon presionin e gjakut;
 • forcon muskulën e zemrës;
 • përmirëson cilësinë e jetës seksuale.

Supozoni marrjen në të njëjtën kohë me alkool.

Përbërja e mjeteve për të normalizuar fuqinë

Struktura e Erofertil përfshin 10 përbërës aktivë kryesorë. Formula biogjenike e ekstrakteve depërton shpejt në qarkullimin e gjakut, ka një efekt stimulues në trup, akumulon efektin në qeliza.

Mjetet për potencë përfshijnë:

 • rrënjë eurema – stimulon prodhimin e testosteronit, përmirëson gjendjen e sistemit endokrin, eliminon çekuilibrin e hormoneve;
 • ekstrakt i midhjeve dhe trepangs – rrit fuqinë, stimulon dëshirën seksuale;
 • Esparcet – rrit qëndrueshmëri, stimulon sistemin imunitar, ka efekt anti-inflamator, përmirëson gjendjen e sistemit urogjenital, eliminon efektet negative të stresit;
 • rrënjë e djegur – përmirëson qarkullimin e gjakut, siguron mbushje të mirë të trupave shpellorë, përmirëson cilësinë e ereksionit;
 • rrënja e kuqe – ndihmon në luftimin e infeksioneve, ka një efekt të dobishëm në enët e gjakut;
 • Ginger – ndikon në sistemin imunitar, lufton inflamacionin, rrit qëndrueshmërinë dhe performancën;
 • L-arginine – stimulon aktivitetin e muskujve, normalizon presionin, përmirëson ngritjen;
 • Zinku – përmirëson shëndetin e prostatës, ka një efekt pozitiv në gjendjen e sistemit urogjenital dhe funksionimin e organeve në tërësi;
 • Taurine – tone, stimulon aktivitetin;
 • Ekstrakti i piperit të zi – përmirëson biodisponibilitetin e ushqyesve të tjerë, rrit efektin e tyre në trup.

Erofertil

Marrja me kohë e pilulave të Erofertil për të harruar problemet me arritjen e ereksionit dhe derdhjes së parakohshme, për të kapërcyer frikën e marrëdhënieve intime, për të ndier vendosmëri dhe eksitim në seks.

Udhëzimet e Zbatimit

Pilula Erofertil mund të merret pak para intimitetit për relaksim dhe vetëbesim. Për efektin terapeutik të kursit kërkohet një muaj. Dozimi – 1 tabletë në ditë, pavarësisht nga vaktet.

Mendimi i ekspertëve

I këshilloj pacientët e mi për t’u angazhuar në parandalimin e shkeljeve të funksioneve seksuale dhe riprodhuese me ndihmën e përgatitjeve natyrore moderne. Një nga më të mirat është Erofertil. Komponentët janë të paraqitura në formë të bioavailable. Ata menjëherë hyjnë në qarkullimin e gjakut dhe veprojnë në mënyrë të drejtpërdrejtë. Imuniteti është stimuluar, mundësitë seksuale janë restauruar dhe mirëqenia e përgjithshme përmirësohet. Efekti anësor është vetëm një gjë – një rritje në masën e muskujve dhe një rritje në tërheqjen vizuale për gratë. Ju këshilloj të mos e neglizhoni metodën e kursit të këmbimit.

ธีร พง ษ์, andrologist

Erofertil

Shqyrtime të produkteve të klientit

Nuk kuptova gjithçka që e dashura ime nuk ishte e kënaqur, pothuajse e kisha çatinë jashtë. Pastaj ai e provoi Eerfertilin dhe gjithçka u bë e qartë. Dallimi është kolosal.

Abelard, Gjermani

Erofertil

Urdhërohet dhe paraqitet. Vetëm rrëshqiti në kutinë e dorezës së makinës. Ai nuk pyeti asgjë, por numri i tabletave ishte vazhdimisht në rënie. Në fakt – sikur dy njerëz të ndryshëm në shtrat. Ajo që e fundit, si shumë e pakrahasueshme.

ห มิ ว, Tajlandë

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (529 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *