Vetëm sot zbritje 50%!
9980 ALL 4990 ALL
Hurry up to buy! Vetëm 4 pako mbetur në stok!

Dietonus – përgatitet për verën! Shqiperi Zbritja prej 50 %

Dietonus
Dietonus – një ilaç që ju lejon të shpejt dhe pa tendosje shumë fizike për të hequr qafe peshën e trupit të tepërt. Efektiviteti i drogës është vërtetuar nga shqyrtime të shumta dhe sprova klinike.Ky kompleks përbëhet nga tre kapsula, të cilat ju duhet të merrni në kohë të caktuara. Falë komponentëve unik dhe plotësisht të sigurt, mund të pastroheni nga toksina, toksina, forca dhe energji në trup.

Rreth produktit

Çdo organizëm i gjallë jeton në cikle biologjike. Pas zgjimit, të gjitha proceset janë frenuar, ata po fillojnë të fillojnë. Në këtë kohë, substancat e vitaminës dhe mineraleve absorbohen më së miri. Gjatë ditës, kapaciteti i punës rritet dukshëm, proceset metabolike dhe të tjera fiziologjike përshpejtohen. Në këtë kohë, ka një prishje të shpejtë të glukozës, e cila akumulon për të siguruar furnizime. Në mbrëmje, të gjitha substancat e grumbulluara përpunohen, gjë që e bën humbjen e peshës. Dietonus funksionon si më poshtë:

 • Faza e mëngjesit – trupi zgjon, merr një pagesë të energjisë, rrit ndjeshëm efikasitetin, përqendrimin dhe shpejtësinë e reagimit. Proceset metabolike përshpejtohen, ushqimi fillon të tretet shumë më shpejt. Ekziston gjithashtu një dalje e yndyrës nga indet.
 • Faza ditore – shkalla e proceseve metabolike arrin maksimumin, yndyra shpejt lë trupin.Kapsulat shkaktojnë prodhimin e hormoneve, për shkak të të cilave ka një ndarje të yndyrave.
 • Faza e mbrëmjes – oreksi është zvogëluar dukshëm, ka një djegie natën e yndyrës, puna e sistemit nervor është restauruar.

Përdorimi i rregullt i kapsulave Dietonus ju lejon të heqni qafe paund shtesë pa sporte. Kapsula të veçanta janë hartuar duke marrë parasysh ekzistencën e ritmeve individuale biologjike, të cilat mund të përshpejtojnë ndjeshëm procesin e humbjes së peshës. Ndër përparësitë e veçanta të kësaj droge mund të identifikohen:

 • Përbërje tërësisht natyrore.
 • Nuk shkakton alergji dhe efekte të tjera anësore.
 • Rezultati i garantuar.
 • Ne e pranojmë aplikimin në çdo moshë.
 • Nuk ndryshon sfondin hormonal.
 • Rivendos proceset metabolike në trup.

Struktura e përgatitjes

Kompleksi Dietonus përbëhet nga tre lloje të kapsulave që ju duhet të merrni në një kohë të caktuar. Vetëm kështu efektiviteti i drogës do të jetë maksimumi. Në përbërjen e kapsulave të bardha, të cilat duhet të merren në mëngjes, është e pranishme:

 • Kafeina – përmirëson funksionimin e sistemit kardiovaskular, jep forcë, lehtëson urinë, aktivizon djegien e dhjamit.
 • Ekstrakt Guarana – përshpejton proceset metabolike, aktivizon ndjeshëm oksidimin e yndyrave.
 • Goji berries – të zvogëlojë nivelin e kolesterolit, të rivendosë punën e traktit gastrointestinal, të largojë toksina dhe substanca të tjera të dëmshme nga trupi.
 • Sagan dha – rrit disponimin, jep aktivitet.
 • Shafran i Indisë – parandalon depozitimin e yndyrave.
 • Fara e Chia -it absorbon trupin me acide yndyrore unike.

Baza e kapsulave të kuqe është:

 • Ekstrakti Grifoni – rikthen sistemin nervor qendror, parandalon lodhjen kronike.
 • L-thianin – djeg yndyrnat e ruajtura.
 • Alkaloid yohimibin – parandalon shtimin e peshës.
 • Forskolin – fillon proceset e shkëmbimit.
 • L-carnitine – rimbush energjinë e humbur.

Përveç komponentëve të përshkruar, ka aminoacide unike në kapsulat e ditës. Ata kontribuojnë në rimëkëmbjen e trupit, përshpejtimin e proceseve të rimëkëmbjes. Për shkak të përbërjes krejtësisht natyrore të produktit nuk ka kundërindikacione. Në kapsula për pritjen në mbrëmje ka:

 • Chromium picolinate – zvogëlon oreksin.
 • Misri thekër – zvogëlon përqendrimin e glukozës në gjak.
 • Acid pantothenik – eliminon toksina dhe toksina në trup.
 • Cyanobacterin – kompenson mungesën e komponentëve ushqyese.

Udhëzime për përdorim

Përdorni një kompleks për humbjen e peshës Dietonus është jashtëzakonisht e thjeshtë.Kapsulat duhet të jenë në një orar individual, gjithçka përshkruhet në detaje në udhëzimet për përdorim. Përdorni ilaçin si më poshtë:

 • Kapsula e bardhë – është marrë në mëngjes, nga 8 deri në 11 orë para ngrënies.
 • Kapsula e kuqe – e marrë në pasdite, nga 12 deri në 15 orë gjatë ngrënies.
 • Kapsula blu – e marrë në mbrëmje, nga 17 deri në 20 orë gjatë ngrënies.

Kohëzgjatja e një kursi është një muaj, nëse është e nevojshme, terapi përsëritet herë pas here pa pushim 1 javë.

DietonusDietonusDietonus

Mendimi i ekspertëve

Anna, një dietist (Gjermani)

Dietonus – Kapsula unike për humbje peshe, të cilat lejojnë në një kohë të shkurtër për të hequr qafe peshë të tepërt. Ata kanë për qëllim ndarjen e yndyrave – jo vetëm që heqin lagështinë. Mjetet e rregullta të pritjes ju lejojnë të krijoni procese të shkëmbimit, në mënyrë që rreziku i shtimit të mëtejshëm të peshës të reduktohet ndjeshëm.

DietonusDietonus

Shqyrtime

Pas lindjes, kam fituar më shumë se 15 paund shtesë, nuk u ngjita në ndonjë rrobë. Isha në shumë dieta, por pesha e humbur në to u kthye shpejt. Vetëm me kapsulat Dietonus unë u shpëtoj nga pesha e tepërt përgjithmonë.

Sara, 44 vjeç (Itali)

Kam provuar shumë para për humbje peshe, por asnjë efekt prej tyre nuk ishte. E vetmja gjë që me të vërtetë më ndihmoi ishte Dietonus. Kam marrë ato për një muaj, pas së cilës unë u shpëtoj nga 6 paund shtesë.

Chloé, 21 vjeç (Francë)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (8 436 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *