Sot vetëm 50% ZBRITJE!
9980 lek. 4990 lek
Kanë kohë për të blerë! Pjesa e mbetur prej 9 pako me veprim!

Collamask – për përtëritje të lëkurës Shqipërinë zbritje 50 %

collamask
Ky mjet do t’ju lejojë të ruajtur në Salons shuma të konsiderueshme të parave. Formulë Collamask unike. Kompleksi Mask prek të gjitha shtresat e lëkurës, dhe ndihmon për të eleminuar rrudhat e fytyrës, zbut lëkurën, bën çehre një të freskët dhe të këndshme, eliminon poret gjerë.

Aksion dhe aplikimit udhëzimet Collamask

Në Collamask përbërja përmban përbërësit aktiv që depërtojnë të gjitha shtresat e lëkurës dhe të reduktuar rigjenerimin e lëkurës, normalizuar shkëmbimin e ujit në qeliza të kontribuojnë në prodhimin e kolagjenit të lëkurës. Produkti është i përshtatshëm për femrat mbi 25 vjet.

Me përdorim të rregullt Collamask me lëkurën tuaj ndryshime të dukshme të ndodhë. Në javën e parë të lëkurë të qartë e qelizave të vdekur, çehre të bëhet më i freskët, poret ngushtuar dukshëm.

Në dy javëve të ardhshme, ju do të vëreni se lëkura u bë më elastike, rrudhat e vogla zhduken. dy javëve të ardhshme lëkura është përditësuar plotësisht, nuk do të ketë ndryshime të dukshme që do të jetë i dukshëm për të gjithë. Efekti i aplikimit të maskë është kumulativ dhe do të ju lutem ju për një kohë të gjatë.

Procedura për të aplikoni maskë do të ju merr rreth 20 minuta. Ju duhet të zgjidhni një kohë të përshtatshme në mënyrë që askush nuk e hutuar. Aplikoni një shtresë të trashë maskë rekomandohet. Pas 20 minutash, te ngrohte përbërjes shpëlarje me ujë, dhe peshqirin mbetjet lagështi cen letrës.

Shkalla e rekomanduar e aplikimit – 6 javë. Pronarët e maskë të lëkurës të thatë duhet të aplikohet dy herë në javë për llojet e tjera të lëkurës në mënyrë të mjaftueshme një herë në javë. Si rezultat i kësaj, studimet kanë treguar se Collamask nuk shkakton alergji.

Përbërja Collamask

Maskë është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, sepse vetëm përbërësit natyral në përbërjen e tij. Në mesin e tyre:

collamask_albania

  • Vajra vegjetale dhe Betaine. vajra bimore janë përdorur për ushqimin, hydration dhe zbutjen lëkurës. Betaine zbut lëkurën, eliminon acarim dhe skuqjen e ndryshme.
  • Balta blu. Saturates minerale qelizat, promovon shërimin e plagëve dhe plagët, ka pastrim pronave, toksina, poret.
  • Amino acidet. Amino acidet e formuar nga copëtim e proteinave të cilat janë blloqet ndërtuese për të lëkurës. Kolagjenit dhe elastin, aq të nevojshme për të rinjtë dhe bukuria janë sintetizuar edhe nga aminoacidet.
  • Kolagjenit. Ai është përgjegjës për qëndrueshmëri dhe elasticitet të lëkurës, mban lagështi dhe rikthen strukturën e lëkurës. Ne mund të themi se mungesa e kolagjenit – shkaku kryesor i plakjes.
  • Vaj esencial i Palmarosa. Për shkak të pronave të saj antiseptik, e shkëlqyer për të hequr puçrra fytyre, pezmatim i lëkurës, ekzemë. Gjithashtu stimulon shërimin e plagët, forcon enët e gjakut, normalizes ekuilibrin yndyrë.
  • Alginate natriumi. Rrit ton subcutis dhe lëkura forcon fibrave kolagjenit, normalizes bilancin lagështi, aktivizon pronat pengesë, ka një efekt tonik, të ndihmojë në uljen e inflamacionit.

Ku mund të blej Collamask në Shqipëri?

Blej thotë origjinale Collamask vetëm në faqen zyrtare të prodhuesit. Ju duhet të specifikoni telefon svvoy në formularin e aplikimit. Operatori do t’ju kthehet për të sqaruar detajet e rendit.

collamask_reviews

Ju mund të kërkoni atë për më shumë informacion ose këshilla mbi përdorimin e maska. Blerja do të thotë se vendi mund të jetë një zbritje 50%.

Rezultatet e aplikojnë Collamask, komente dhe rekomandime

Voldet beautician:

“Karakteristika kryesore e parave është struktura e tij e natyrshme, e cila nuk shkakton varësisë apo alergji. Collamask kaluar provat klinike, e cila është një fakt i rëndësishëm, sepse shëndeti është më e rëndësishme. Pas trajtimit lëkura duket e freskët dhe e zuri gjumi, merr të gjitha ushqyesve dhe vitaminat e nevojshme. Maskë është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.”

collamask_reviews
Dermatolog Venus:

“Aplikimi një maskë për klientët tuaj, kam vënë re që premton prodhuesit maska ​​janë përmbushur: inflamacion ul, ngadalësuar procesin e plakjes dhe plakjen e lëkurës, puçrra zhduken. Ajo është një mjet i provuar për mua dhe klientët e mi.”


Zamira, 42 vjeç:

“Rezultati i aplikoni maskë Unë jam shumë i lumtur. Jeta ime nuk ishte plotësisht e saktë, unë pi duhan, nuk do të marrë mjaft gjumë shpesh, snacking në lëvizje. Gjendja e lëkurës sime ishte i papërsosur edhe: këmbëngulës fytyre, dobësi dhe thatësi. Unë nuk kanë shpresa të mëdha për maskë, vetëm vendosur për të provoni atë. Ky është një mjet amazing! Unë jam 7 vjet më të rinj Familiar gjithmonë dyshojnë mua e një ndërrojë pamjen, dhe komplimente. Unë vetë nuk mund të merrni mjaft!!”

collamask_reviews

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *