Sot vetëm 50% ZBRITJE!
9980 lek. 4990 lek
Kanë kohë për të blerë! Majtas 6 paketa me veprim!

Bust Size – krem për gjirit zgjerimin Shqipëri – 50 % zbritje

Bust Size
Çdo vajzë ëndrrat e një gruaje për të kapur veten admiruar shikimet, për të tërhequr individët e gjinisë së kundërt, të jenë të sigurt. Unë do të doja të jetë gjithmonë në krye. Gjithkush e di se të gjithë njerëzit janë të tërhequr në zemrat harlisur dhe të fortë femra. Kjo shpjegohet lehtë – pronari i bustit të shfaqet më pjellore dhe të shëndetshme. Çfarë do të bëni kur një gjoks të madh – jo çështja juaj dhe ju nuk më pëlqen? Ose pas lindjes, humbje peshe, me moshën zemrat tuaja nuk duket aq tërheqëse si më parë. Bust Size krem ​​krijuar për të adresuar të gjitha këto probleme.

Si funksionon Bust Size

krem është rritur nga fakti se Bust Size punon në disa drejtime:

 • Ushqen, tonet dhe moisturizes lëkurën e gjirit. Disa konsumatorë kanë vënë në dukje se edhe shënon shtrirje janë bërë thuajse të padukshme. Përveç kësaj, krem ​​copes me kujdesin e lëkurës. Ajo është e butë, butë, më të dendura dhe të qetë. Ju do të gëzojnë.
 • Ajo rrit prodhimin e hormoneve femërore dhe kolagjenit. Kolagjenit është e nevojshme për të siguruar që të gjirit është bërë më i zhdërvjellët dhe i tendosur. Dhe hormonet të rritur volumin. Gjithashtu, hormonet femra të ketë një efekt pozitiv në thonjtë, flokëve dhe lëkurës.

Pavarësisht përbërjen natyrore, në krem ​​Bust Size ende ka një numër të contraindications. Pra, ajo nuk është e rekomanduar për të aplikuar krem:

 • vajzat që janë nën moshën 18 vjeçare;
 • lactating dhe shtatzëna gratë;
 • që ka një tumor ose inflamacion në gji.

Krem

Bust Size krem ​​është aq efektive për shkak të kombinimit unik të komponentëve. Ato kryesore janë:

 • Estrogjene. Krem përbëhet nga disa estrogjene te ndryshme. Estrogjene – janë hormonet natyrore që janë analoge me gratë që janë përgjegjës për madhësinë dhe formën e bustit. Estrogjene kanë një efekt të fortë rinovimin në gji, si dhe të kontribuojë në rritjen e tij. Përmirësuar qarkullimin e gjakut, të rritur elasticitetin e lëkurës.
 • vajra esenciale. Vajrat japin elasticitet dhe dendësia e gjinjve tuaj. Rrudhat janë zbutur, lëkura është forcuar dhe të bëhet më shumë rinore.
 • Set e vitaminave. vitamina e zgjedhur, e cila blends të përkryer me njëra-tjetrën dhe ushqyer lëkurën e gjirit tuaj.

Udhëzimet për përdorim

Sipas prodhuesit Bust Size udhëzimet krem ​​duhet të aplikohet në lëkurë të gjirit 2 herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Krem duhet të zbatohet për të pastruar lëkurën me lëvizje të lehta masazh. Fshij krem ​​për rreth 5 minuta, derisa ai është i zhytur plotësisht në lëkurë. Lëvizja duhet të vijë nga poshtë lart – të përpiqen sa ajo hoqi gjoksin e saj.

Filloni të parë me një gji, dhe pastaj të shkoni në të dytin. Pastaj, në një lëvizje rrethore masazh të dy gjinjtë në një rrugë edhe për 5-10 minuta.

Ku mund të blej Bust Size në Shqipëri?

Blej krem ​​për zgjerimin e gjirit Bust Size farmacia është e pamundur. Prodhuesi shpërndan produktet e tyre nëpër dyqane online. Kjo është bërë në mënyrë të kontrolluar çmimin e produktit dhe cilësinë e tij.

Në këtë moment produkti është një zbritje – 50%. Numri i produkteve promocionale është e kufizuar. Hurry up, dhe ju do të jetë në gjendje të gëzojnë përfitimet e Bust Size mbi veten për gjysmë çmimi.

Të gjithë ju duhet të bëni është:

 1.  klikoni mbi butonin e rendit
 2.  të specifikojë të dhënat tuaja
 3.  prisni për operatorin e thirrjes

Pas konfirmimit të rendit – mallrat transportohen. Menaxheri ynë, ju gjithashtu mund të merrni të gjitha përgjigjet që ju duhet dhe të bien dakord për një metodë e pagesës së blerjes.

Opinioni mjekësore në lidhje me krem

Esma, Doktor i Shkencave Biologjike:

“Cream është testuar klinikisht Bust Size Organizatës Botërore të Shëndetësisë në 16 vende. Si rezultat i testeve ajo u gjet se krem ​​është plotësisht i sigurt për shëndetin, nuk shkakton alergji dhe acarim. Mijëra gra ishin të bindur e efektivitetit të krem. Si rezultat i aplikimit të krem ​​për një muaj, forma e gjirit bëhet më harmonishëm, dhe lëkura – zhdërvjellët dhe i butë. Gjithashtu rrit volumin e gjirit. Personalisht, unë jam shumë i kënaqur që ka pasur një alternativë për kirurgji shtim të gjirit. Pas operacionit – ajo është gjithmonë një rrezik të dhëmbëza, periudha e rimëkëmbjes. Gjithçka bëhet shumë më e lehtë me Bust Size.”

Opinionet rreth Bust Size

Gjatë ekzistencës së saj krem ​​për zgjerimin e gjirit Bust Size marrë një shumë reagime pozitive nga konsumatorët.

Claudia, 24 vjeç:

“Unë kam qenë gjithmonë një figurë e hollë. Edhe shumë të pakta. Nga adoleshent këndore unë u kthye në një mjellmë të bukur, por… gjoksin tim dhe nuk rritet. Edhe para madhësisë së parë unë kam qenë larg. Unë u përpoq për t’u marrë me të, i thashë vetes që të mos i kushtoj vëmendje të marrëzisë. Ethnicity’re jo gjëja më e rëndësishme. Por gjithsesi, kam ëndërruar për kirurgji shtim të gjirit, e cila ishte shumë e shtrenjtë për mua.

Një ditë unë stumbled në krem ​​Bust Size reklamat dhe menjëherë vendosur një urdhër. Pritja e gjatë nuk ishte e nevojshme, dhe së shpejti tub çmuar kam pasur. Thonë se që nga atëherë jeta ime ka ndryshuar – kjo është asgjë për të thënë! gjoksin tim u rrit dy madhësive. Tani unë jam me të vërtetë i kënaqur me veten time. Të gjitha sistemet e mia janë pas nesh, dhe unë nuk kam për të bindur veten se ajo shkon. Është një gëzim të tillë!!! “

Avnora, 36 vjeç:

“Në përgjithësi, sisët e mia janë të përshtatshme gjithmonë. Por pas lindjes së dy fëmijëve të gjithë ndryshuar në mënyrë dramatike: sagged vëllimi gjirit ishte zhdukur. Nga ish elasticitetit dhe atraktivitetin ishte zhdukur. Unë nuk dua të pajtohen me atë! Në operacion ishte e vështirë për të vendosur. Të gjithë të njëjtë, jo gjithmonë shkojnë mirë. Në përgjithësi, unë preferoj për të filluar me një metodë të thjeshtë, dhe në qoftë se nuk ndihmon – lëvizin për më komplekse. zgjedhja ime ra mbi krem ​​Bust Size. Së pari, unë nuk të vërtetë besojnë në faktin se krem ​​është në gjendje të bëjë diçka për të më ndihmuar. Por unë duhet të pranoj se unë ishte e gabuar. Gjoks forcuar gradualisht, duke u bërë më elastike, dhe vëllimi është në rritje e drejtë para syve tanë. Unë nuk e kanë përfunduar ende kursin, por shumë i kënaqur me rezultatet.”

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (8 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *