Vetëm sot zbritje 50%!
9980 lek 4990 lek
Keni kohë për të blerë! Ka 3 pako me pjesën!

Bioretin – Bëhuni më të rinj për 10 vjet! Shqiperi Zbritja prej 50 %

Bioretin
Lëkura e fytyrës është shumë e prekshme ndaj faktorëve negativë të mjedisit. Ajo humbet atë elasticitetin dhe bukurinë nga kujdesi i dobët ose kozmetike të pahijshme, mungesa e gjumit, stresi, dhe natyrisht, me moshën. Shumë gra vijnë fjalë për fjalë në dëshpërim, duke respektuar shenjat e plakjes, dhe nuk shoh ndonjë zgjidhje tjetër, por për të shkuar nën thikë kirurg. Por mos nxitoni me plastike. Mjekësia dhe cosmetology nuk janë ende në këmbë, dhe sot ka mjete të aftë e pa rrezikun e fjalë për fjalë të kthehet prapa orën dhe rivendosjen freski lëkurës. Një ilaç i tillë është maskë e kremrave Bioretin.

Çfarë është Bioretin? Përparësitë

Bioretin – mjeti më i ri që zhvilloi shkencëtarët më të mirë në Evropë. Formula krem ​​është testuar shumë herë dhe është 100% efektive kundër shenjave të plakjes. Fast and safe 100% Bioretin do t’ju lejojë të hedhni off të paktën 10 vjet. Kjo është një alternativë e shkëlqyer për plasmolifting dhe botox. Tashmë pas rrjedhës së përdorimit, ju do të vini re se si rrudhat janë zbutur, formën e fytyrës dhe ngjyra e saj të përmirësuar, ënjtje dhe plagë nën sytë u zhdukën.

Parimi i mjetit është mjaft i thjeshtë: aktivizon sintezën e kolagjenit natyror, duke përshpejtuar procesin e rinovimit të lëkurës. Rrudhat janë të shtyrë fjalë për fjalë nga brenda, ato të thella janë zbutur dukshëm dhe ato të vogla zhduken. Pikat e pigmenteve lehtësohen dhe zhduken, lëkura bëhet e freskët dhe elastike, si në rininë.

Drogës ka shumë avantazhe në krahasim me mjetet e tjera të veprimeve të ngjashme.

 • efekt i shpejtë;
 • përbërja natyrore;
 • formulë hypoallergenic;
 • nuk ka kundërindikacione;
 • nuk është problematike;
 • nuk ka efekte anësore;
 • mund të përdoret në çdo moshë;
 • lehtësinë e përdorimit;
 • Çmim të përballueshëm.

Përbërja e maskës krem

Krem Bioretin është absolutisht e natyrshme dhe e sigurt për lëkurën. Efekti kompleks i komponentëve të përzgjedhur me kujdes ka një efekt të fuqishëm rinovues. Midis tyre:

 • qelizat burimore të cikoreve – të forcojë dhe tonifikojë indet, duke mbrojtur nga ndikimet e dëmshme mjedisore;
 • ekstrakt buds rozmarik rozmarinë – të bëjë lëkurën më shumë elastike, rrudhave të qetë, të eliminuar ënjtje;
 • laminaria artë – largon toksinat dhe lëngjet e tepërta, normalizon punën e gjëndrave dhjamore;
 • acid hidalues ​​i molekulës së ulët hidraton dhe zbut lëkurën, shkakton proceset e prodhimit të kolagjenit; Vaj palme të kuqe hidraton dhe ushqen lëkurën, e ngop me vitamina.

Udhëzime për përdorim

Përdorimi Bioretin nuk është e vështirë. Ju vetëm duhet të ndiqni rregullat e thjeshta.

 1. Krem zbatohet në lëkurë të pastruar në mëngjes dhe në mbrëmje.
 2. Periudha minimale e përdorimit është dy muaj.
 3. Për të arritur efektin më të madh, rekomandohen disa kurse me ndërprerje.

Çmimi dhe ku për të blerë

Është më i sigurt, i përshtatshëm dhe fitimprurës për të blerë Bioretin në faqen e internetit të prodhuesit. Pra, ju nuk e paguani shumën për blerje dhe merrni drogën origjinale, dhe jo një fallsifikim.

Ne ofrojmë ofrimit Bioretin në vende të tilla europiane: Bullgaria, Hungaria, Greqia, Qipro, Spanja, Italia, Letonia, Lituania, Polonia, Portugalia, Rumania, Kroacia, Republika Çeke, Estonia.

Mendimi i ekspertit për krem ​​Bioretin

cosmetologist:

“Sot, unë ju këshilloj shumë nga klientët tuaj, veçanërisht në moshën 35-40 vjeç, të përdorin krem ​​Bioretin. Në mënyrë efektive zbut rrudhat e vogla dhe të thella, freskon çehrën dhe e bën lëkurën të zhdërvjellët, si në rininë. Shumë veta në fillim nuk besojnë, por pastaj vijnë për të falënderuar mua. Rezultatet janë të mahnitshme!”

Bioretin

Bioretin

Shqyrtime të klientëve

Erika, 30 vjeçe (Lituani):

“Me trishtim filluan të vëreshin rrudha në qoshet e syve dhe foldat nasolabial. Doja të injektoja mbushësin, por beautician i njohur hoqi dorë, rekomandoi të urdhërojë një mjet të ri Bioretin. Unë dyshova fillimisht, por pas disa ditëve të përdorimit, vura re se rrudhat pothuajse u zhdukën, uji u përmirësua, lëkura fjalë për fjalë shkëlqen!”

Bioretin

Léa, 48 vjeç (Francë):

“Unë kam qenë duke vizituar një kozmetolog për disa vjet për të mbajtur veten në formë. A e bëri dhe mezoterapiju, dhe botoks. Procedurat janë mjaft të dhimbshme dhe efekti është i shkurtër. Kohët e fundit, një mik i tha për kremën e Bioretin. Isha i habitur se sa mirë dukej dhe e urdhëroi këtë drogë. Po përdor kursin e dytë. Miqtë vazhdimisht pyesin nëse bëra një operacion plastik! Lëkura u bë e qetë, këmbët e krahëve dhe mbështjellësit nasolabial u zbutën, dhe fytyra e ovalit u bë më e dallueshme.”

Bioretin

Ivana, 32 vjeç (Kroaci):

“I dhashë krem ​​Bioretin për ditëlindjen e nënës sime. Nëna ime në fillim reagoi skeptik, por ende filloi ta përdorte atë. Sigurisht, ajo nuk dukej 20 vjeç, por ajo u rifreskua dhe u ringjall. Lëkura u shtrëngua dhe madje edhe njollat ​​e pigmentit u bënë të zbehtë.”

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (48 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *