Само денес попуст 50%!
од 106 $ од 53 $
Имајте време да купите! Има 5 пакети со акции!

Xtrasize – зголемување на должината на членот од 3 до 7 см вистински! Македонија Попуст од 50 %

Xtrasize
Што ако во креветот почна да имаат сериозни проблеми, а големината на пенисот не ви одговараат? Средства за зголемување на член XtraSize создадена за вистински мажи кои се подготвени да стане луксуз љубовници. Избрани за синергетски принцип дрога подразбира заемно подобрување на ефикасноста на компоненти. Благодарение на ова, се постигнува максимална ефикасност. Производителот истакнува дека во текот на 1 ќе се зголеми во големина од најмалку 3 см. Но, кога се користи BUD разбира во рок од 6 месеци, може да смета на сите 7,5 см!

Индикации за употреба XtraSize

 • Односите со девојката изгледаат комплицирани и заборавивте на оргазми;
 • член е безброен и мал, што те прави да се чувствуваш и да бидеш срамежлив;
 • Ерекцијата се чини недоволна (и дури не може да се разбере што е причината);
 • Пенисот е покриен со чуден бел слој наутро;
 • болка што се чувствувате кога ќе се обидете да ја “внесете” девојката;
 • кондомот го намалува целото расположение и не дозволува да се опуштите;
 • сексот завршува премногу брзо (и саканата дури нема време да чувствува ништо);
 • Партнерот се смее на вас и вели дека пенисот е мал;
 • Срамноста и чудното “чувство на инфериорност” ве прогонуваат уште од детството;
 • интимноста е проследена со постојан стрес и неуспех.

Xtrasize

ВНИМАНИЕ! Научниците спровеле студија и откриле дека жените доживеале оргазам максимум само во случај кога член партнер на повеќе од 14 см во други случаи, разочарани или успокојувачки каже “Големина -. Тоа не е важно! Ви благодарам. Бевте добро…”(вистина, повеќе од милост за тебе). За да ги направите овие проблеми помалку, треба да се обидете XtraSize.

Карактеристики на алатката и неговите предности

Земете XtraSize додаток во согласност со упатствата на производителот. Активни микроелементи се испраќаат до генитоуринарниот систем, а потоа почнуваат нежно да влијаат на пештерните тела. Оние постепено се прошируваат, “се опиваат” со крв.Ерекцијата станува камен, а систематската употреба на производот обезбедува стабилен раст од 3, 5 или дури 7,5 см! Производителот укажува дека пенисот се зголемува не само во должина, туку и во волуменот.

Компонентите кои се дел од “ExtraSize”, се разликуваат во кумулативниот ефект. Ова значи дека 2 месеци по завршувањето на курсот ќе бидете горди на обемниот член (а не уште еднаш руменило, покривајќи го “причинско место” со рака). Девојките го сакаат тоа кога човек “голем”, а XtraSize ќе ви помогне да го добиете максималниот резултат.

5 причини да се обиде со додаток

 • Ефектот врз машкото тело е сложен и нежен;
 • квалитетот на третманот е потврден со голем број студии и испитувања;
 • составот е избран врз основа на комплекс од природни супстанции;
 • ризикот од алергиски реакции не е откриен (исто така нема контраиндикации);
 • Примената на инструкциите е едноставна и јасна.

Xtrasize

Што ќе му даде на лекот XtraSize?

 • Сексот ќе стане жив и исполнет со оргазми;
 • ерекцијата ќе биде буквално камена;
 • терминот ќе се зголеми и во дебелина и во должина;
 • односите со девојчињата ќе бидат обновени;
 • пенисот ќе престане да болка;
 • главата нема да цвета и да се иритира;
 • либидото ќе се зголеми;
 • Ризикот од “паѓа”, “летаргија” и “погрешно” ќе биде минимизиран;
 • самодовербата ќе ви овозможи да ја водите љубовта бесконечно.

Кои микронутриенти ја обезбедуваат максималната ефикасност на лекот?

Внатре во додатоците се собираат природни билки, екстракти и екстракти кои влијаат на машкото тело и ја подобруваат издржливоста во креветот.

 1. Тревата Horny Goat Weed враќа камен ерекција и промовира природно “истегнување” на кавернозни тела.
 2. Мака го зголемува пенисот, ја зајакнува јачината, ја зајакнува либидото.
 3. Со Palmetto е залог на машката активност, ги елиминира инфламаторните и инфективните процеси, враќа нормална големина на простатата.
 4. Centipede vulgaris се соочува со чувство на замор, болка, се стреми кон сексуално однесување.
 5. L-Arginine HCl е клучот за комплексното зајакнување на имунитетот и подобрување на вашата благосостојба.

ВНИМАНИЕ! Исто така, внатре во лекот се L-лизин HCl, L-Carnitine Fumarate, Muira Puama, тиква, брусница и други природни состојки.

Xtrasize

Инструкции за употреба на средства за зголемување на пенисот

Производителот укажува дека треба да земате 1 таблета 2 пати на ден. Времетраењето на курсот е од 1 месец до 6 месеци.

Експертско мислење

“ExtraSize” Јас препорачувам да се користи во комбинација со други природни супстанции и микроелементи. Можеби ова ќе ви овозможи да ја зајакнете ефективноста на третманот.

Хуго, уролог (Франција).

Xtrasize

Осврти на пациенти за “ExtraSize”

Ми се чини дека пријателката почна да лежи на друг начин во раката. Како да навистина се зголеми!

Аксел, 22 години (Германија)

Утринската ерекција се враќа за околу 2-3 недели од постојаниот внес на таблети.

Патрик, 48 години (Полска)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (84 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *