Само денес попуст 50%!
3980 MKD 1990 MKD
Побрзајте да купите! Има 5 пакети оставени со дел!

Titanium – зголемување на пенисот до + 5 cm во ширина и до +7 cm во должина без пластична хирургија и без алергиски реакции! Македонија Попуст -50%

Титан

Titanium – зголемување на пенисот до + 5 cm во ширина и до +7 cm во должина без пластична хирургија и без алергиски реакции! Алатката помага во случај:

 • член не станува на побарувачката;
 • обемот (должина и ширина) не одговара;
 • девојката вели дека не ја задоволуваш;
 • пенисот боли и отекува;
 • се обидува да има секс повеќе како тортура отколку задоволство;
 • партнер постојано се споредува со поранешниот и вели дека е подобро.

Можеби веќе сте се обиделе да ја обновите машката моќ и да го зголемите обемот, но методите се покажаа како бескорисни. Titanium е многу пати поефикасен, а квалитетот на производот е докажан преку тестирање и истражување. Престанете да користите пумпи и експандери, да пиете опасни таблети, да ја истрикувате традиционалната медицина.Денес постојат посигурни методи докажани со времето.

Тајната на изложеност на гел Titanium

Составот е селектиран врз основа на природните елементи во трагови, а квалитетот е зајакнат со синергетска формула. Природните супстанции ја подобруваат циркулацијата на крвта во гениталиите, ги елиминираат стагнантните процеси, се борат против бактериите и инфекциите. Но, тоа не е поента. Главната предност на лекот е директен ефект врз кавернозните тела, што резултира со природно истегнување на клетките. Се чувствувате како секој ден големината на пенисот се зголемува.

Прва недела Ги чувствувате првите резултати од користењето на композицијата.Големината на пенисот се зголемува во “висината” позиција, и за време на ерекцијата. За 7 дена ќе добиете +1,5 см во должина.

Втора недела Пенисот расте за +2,5 cm (во споредба со оригиналната големина).Ерекцијата повеќе не ве носи, доаѓа во вистинско време. Времетраењето на сексуалниот однос е зголемено за 2 пати, а девојчето извикува и рва од голем број оргазми.

Трета недела и повеќе. Членот расте со скокови и граници! Имате должина од 4 см, а оргазмите траат 5-7 минути. Бројот на сексуални дејства по ноќ не е ограничен, а вие можете да го сакате вашиот партнер најмалку 10 пати за 5 часа! Времетраењето на сексот и времето на ејакулација, слободно го контролирате.

Титан

Што го прави Titanium подобар од повеќето аналози?

 • Составот е избран врз основа на комплекс од природни елементи во трагови;
 • зголемување на јачината на звукот и зачувување на резултатите долго време;
 • леснотија на примена и употреба.

Кои супстанции во генот за Titanium даваат такви неверојатни резултати?

 1. Извадок од коренот на Мака е потребен за да се обноват природните процеси на возбуда и да се зголемат нивоата на тестостерон. Ти се чувствуваш како машко подготвен да се нафрли на девојка!
 2. Lepidium Meyenii ја зголемува сензуалноста и чувствителноста, ги доведува вредностите до максимални перформанси и ве учи да бидете возбудени од секое движење и допир.
 3. Екстрактот Окра се соочува со инфективни и воспалителни процеси, го зголемува времетраењето на сексуалниот однос без несакани ефекти.
 4. L-аргинин придонесува за заситеноста на клетките и ткивата со крв, обезбедува стабилен и стабилен раст на кавернозните тела. Ќе забележите дека должината е подолга, а ширината е исто така зголемена.
 5. Дрвените корени на Muir Puama се предуслов за машка моќ и камен ерекција, дури и со благо возбуда.
 6. Екстрактот од школката е лоциран во Titanium гел со цел да се подобри квалитетот на спермата, за да се врати во способноста да се контролира ејакулацијата.
 7. Мексиканскиот Див Јам го подобрува целокупното здравје, го елиминира непријатниот мирис на “валкани панталони”, ја враќа нормалната тестикуларна функција.

Титан

Водич за Titanium гел за зголемување на член

Пациентот треба да го измие пенисот под топла вода со сапун (можеби треба да користите гел за туширање). После тоа, внимателно отстранете од цевката околу 2 “грашок” значи и почнете активно да се фаќате во ткаенината. Повторете 2-3 пати на ден. Производителот укажува дека пациентите можат да го користат составот 15 минути пред интимност, да бидат 100% сигурни во шик сензации. Времетраењето на третманот е од 1 месец.

Експертско мислење

Во комбинација со други лекови кои влијаат на машкиот уриногенитален систем, гелот покажува долгорочна позитивна динамика. Јас може да препорача лек за лекување на проблеми на урогениталниот систем и за спречување на нивното појавување.

Микаел, сексолог, Шведска

Титан

Искрен клиент осврти за Titanium

Кога тоа ми се случи за прв пат, тоа беше страшно и срамно. Само што почнав да се запознавам со девојка, датира од нив, имав секс за прв пат … Но, не влегувам! Иако пукна. Дури отидов во тоалетот за да кренам пријател, но не успеа. Потоа тој се омаловажуваше, па морав да нарачам крем. Сè работи со гел. Партнерот е среќен.

Артур, 39 години, Латвија

Титан

Девојката веќе кисна! Тој вели дека со некој друг тоа не беше. Па, јас не сум ниту будала. Половина час пред интимата беше размачкана со гел. Работи!

Симон, 22 години, Германија

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2.159 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *